Gutti Polska wspiera Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

Od 1 września br. Polskie Stowarzyszenie Dekarzy ma nowego członka wspierającego - Gutti Polska.

Gutti Polska wspiera Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

Firma Gutti Polska jest oddziałem dynamicznej międzynarodowej firmy i zajmuje się problematyką zbierania oraz odprowadzania wody deszczowej. W ofercie firmy znajdują się maszyny, urządzenia oraz pełen asortyment materiałów i akcesoriów do produkcji nowoczesnego systemu orynnowania wykonanego z kolorowego aluminium, którego zaletą jest spójność i jednolitość, brak typowych łączeń i zgrzewów, elegancki wygląd oraz szybkość montażu, a także szeroki wybór kolorów i kształtów systemu.

Technologia eliminuje wszelkie łączniki i lutowania, jest całkowicie niekorozyjna. Dzięki temu wykonawca oszczędza czas i pieniądze oraz uzyskuje niezwykłą szczelność i trwałość systemu. Orynnowanie wytwarza się bezpośrednio na placu budowy, dokładnie pod wymiar dachu, 60% szybciej i 40% taniej.

Obecnie w oddziałach Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy realizowany jest przez firmę Gutti Polska cykl szkoleń pod hasłem "rynna bez końca". W celu uzyskania informacji na temat terminów szkoleń, należy skontaktować się ze najbliższym oddziałem PSD.

Źródło i zdjęcie: dekarz.com.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT