Blachy Pruszyński nagrodzone na jubileuszowej BUDMIE

Blachy Pruszyński zostały nagrodzone na jubileuszowej BUDMIE za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy, rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy za blachę na rąbek stojący oraz medal za całokształt współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

Blachy Pruszyński nagrodzone na jubileuszowej BUDMIE

To osiągnięcia firmy Blachy Pruszyński w tegorocznych targach budowlanych BUDMA 2011. W tym roku firma z Sokołowa po raz trzeci w historii została uhonorowana nagrodą Acanthusa Aureusa. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest wystawcom, których stoiska są najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowych podczas targów. Konkurs organizowany jest od 2003 roku i cieszy się dużym uznaniem - rokrocznie do rywalizacji zgłasza się coraz więcej chętnych.

"Kapituła w swojej ocenie bierze pod uwagę takie kryteria jak: cele uczestnictwa w targach z punktu widzenia strategii marketingowej firmy, koncepcję przestrzenną i układ graficzny stoiska" tłumaczy Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu, Pruszyński sp. z o.o. "Wyróżnienie jest dla nas ważne z kilku powodów. To kolejna forma uznania dla naszej firmy oraz dowód, że nasza praca i wkład w przygotowanie targów zostały dostrzeżone i docenione" dodaje Małgorzata Lubczyńska.

Firma Blachy Pruszyński otrzymała także rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy dla produktu "Blacha na rąbek stojący". Wyróżnienie przyznawane jest przez Główną Komisję Techniczną PSD. Pokaz prawidłowego montażu produktu (na specjalnych konstrukcjach modelowych dachów) można było oglądać przez cztery dni targowe podczas Pokazów Sztuki Dekarskiej.

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki firmowej Blachy Pruszyński, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: pruszynski.com.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Blachy Pruszyński
Blachy Pruszyński
Blachy Pruszyński
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT