Mariusz Pudzianowski na Budmie 2012

Mariusz Pudzianowski od kilku lat współpracuje z firmą Blachy Pruszyński. Strongmana można było spotkać podczas zakończonych właśnie Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2012. Popularny Pudzian obecny był na targowym stoisku firmy Blachy Pruszyński, w pawilonie 9.

Mariusz Pudzianowski na Budmie 2012

Spotkania z kibicami i fanami Mariusza Pudzianowskiego na Budmie 2012 odbyły się w środę i czwartek, czyli drugiego i trzeciego dnia targów, przy stoisku nr 21. Pięciokrotny mistrz świata w zawodach StrongMan oraz zawodnik MMA wzbudził swoją obecnością duże zainteresowanie i stał się niewątpliwie urozmaiceniem poważnych targów branży budowlanej.

Mariusz Pudzianowski podpisuje zdjęcia - fot. Blachy PruszyńskiPodobnie jak w latach ubiegłych, odwiedzający stoisko firmy Blachy Pruszyński otrzymywali pamiątkowe zdjęcia, kalendarze i plakaty z autografem Mariusza Pudzianowskiego oraz mogli liczyć na silny uścisk dłoni sympatycznego sportowca.

"Śledzę karierę Mariusza od początku i gorąco mu kibicowałem, kiedy brał udział w Strongmanach. Gdy tylko dowiedziałem się, że jest okazja do spotkania, postanowiłem, że po prostu muszę tu przyjść", mówi Pan Grzegorz, jeden z uczestników BUDMY 2012.

Mariusz pudzianowski podpisuje kalendarze - fot. Blachy PruszyńskiNaturalnie wśród kibiców byli także przyszli inwestorzy, których przyciągnęła sama tematyka targów. "Przyszedłem tu, aby zapoznać się z aktualną ofertą rynku budowlanego. Niedługo zaczynam budowę domu, a tutaj mogę w jednym miejscu zdobyć wiele użytecznych informacji", mówi Pan Krzysztof ze Swarzędza.

Firma Blachy Pruszyński, to jeden z największych polskich producentów stalowych pokryć dachowych i elewacyjnych. Mając na celu stały rozwój oraz zaspokajanie oczekiwań odbiorców, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów i prezentuje je na handlowo-wystawienniczych imprezach.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Blachy Pruszyński, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Blachy Pruszyński

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT