Selena zdobywcą Budowlanej Firmy Roku

Selena SA została uhonorowana prestiżowym tytułem Budowlanej Firmy Roku 2010 - wyróżnieniem dla najlepszych przedsiębiorstw branży budowlanej. Nominacją specjalną za skuteczne zarządzanie firmą, został nagrodzony także Prezes firmy - Andrzej Ulfig.

Selena zdobywcą Budowlanej Firmy Roku

Wysoka pozycja na rynku, dynamika wzrostu, innowacyjność produktów, a także dostosowanie oferty do potrzeb i wymogów branży - te kryteria zadecydowały przy wyborze najlepszych przedsiębiorstw przez Kapitułę Budowlanych Firm Roku 2010. Decyzją Redakcji oraz Rady Programowej miesięcznika Builder, zaszczytna nominacja została przyznana producentowi i dystrybutorowi nowoczesnej chemii budowlanej - Selenie SA, należącej do Grupy Selena.

Prezes firmy - Andrzej Ulfig został także doceniony za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe w 2010 roku. Odbierając wyróżnienie podkreślił, że nominacja to przede wszystkim zasługa pracowników Seleny, którzy codziennie pracują na sukcesy firmy zarówno w Polsce, jak i na rynkach międzynarodowych.

"Wyróżnienie, które w tym roku zostało przyznane już po raz ósmy jest dla nas wyjątkową nobilitacją, bowiem znaleźliśmy się w czołówce najbardziej dynamicznych firm polskiej branży budowlanej. Nominacje przyznane przez środowisko są dla nas szczególnie cenne" powiedziała po ceremonii Urszula Sawicka, PR Manager Seleny SA.

Prestiżowe wyróżnienia Budowlana Firma Roku są jednocześnie nominacją do przyszłorocznego rozdania statuetek Polskiego Herkulesa. Ceremonia rozdania nagród odbyła się 2 marca br. w Pałacu Lubomirskich, w Warszawie. Podczas gali zostały także przyznane Laury Buildera za działalność wspierającą branżę budowlaną dla podmiotów spoza sektora oraz statuetki Polskiego Herkulesa - za szczególne osiągnięcia rynkowe oraz wpływ na rozwój polskiego budownictwa.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Selena SA, która znajduje się tutaj. Selena SA ma w swojej ofercie m.in. silikony sanitarne, membrany dachowe czy folie paroizolacyjne.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT