Masa Tytan Hydro 2K doceniona przez specjalistów

Tytan Hydro 2K to dwuskładnikowa, elastyczna masa uszczelniająca, stosowana do wykonywania hydroizolacji w pomieszczeniach mokrych i wilgotnych. Wysoka odporność na ciśnienie, zmienne temperatury i starzenie się zapewnia skuteczne zabezpieczenie na wiele lat.

Masa Tytan Hydro 2K doceniona przez specjalistów

Marka TYTAN Professional została trzykrotnie nagrodzona na gali Top Builder za innowacyjność w dziedzinie hydroizolacji. Jednym z wyróżnionych produktów jest masa uszczelniająca Tytan Hydro 2K, która zapewnia ochronę przed działaniem wody i wilgoci nawet do 5 m poniżej powierzchni wód gruntowych.

Zaprawa cementowa Tytan Hydro 2K, umożliwia stosowanie jej bezpośrednio na zawilgocone podłoża: betonowe, jastrychowe, murowe, cementowe oraz cementowo-wapienne.  Zaprawa rekomendowana jest do zabezpieczania balkonów, tarasów, a nawet basenów i zbiorników wodnych (także z wodą pitną). Masa zalecana jest również do zabezpieczania wewnętrznych ścian piwnic, położonych nawet do 5 m poniżej poziomu wód gruntowych. Produkt może być aplikowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Masa Tytan Hydro 2K została doceniona przez specjalistów m.in. za sprawą łatwej aplikacji oraz składnikom, dzięki którym powłoka jest odporna na opady deszczu już po 12 godzinach od nałożenia.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Selena SA - producenta masy Tytan Hydro 2K, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: selena.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT