Selena uhonorowana statuetką Premium Brand

Produkty Tytan Professional są postrzegane przez konsumentów jako Marka Wysokiej Reputacji, a firma Selena została uhonorowana przez niezależny Instytut Millward Brown SMG/KRC statuetką Premium Brand w kategorii "Chemia Budowlana".

Selena uhonorowana statuetką Premium Brand

Tegoroczni laureaci nagrody otrzymali honorowe gratulacje od Prezydenta RP - Bronisława Komorowskiego, który wyraził swoje poparcie dla idei promowania marek i firm, cieszących się wśród Polaków największym zaufaniem. Wśród Marek Wysokiej Reputacji - znalazł się także Tytan Professional uhonorowany w kategorii "Chemia Budowlana", co wskazuje na uznanie dla szerokiej gamy produktów Seleny.

Według wyników tegorocznych badań, marka Tytan Professional cieszy się wysoką reputacją wśród konsumentów typujących marki godne zaufania i jest jedynym zwycięzcą w swojej kategorii. Firmy budowlane niechętnie zgłaszają swój akces do konkursów, w którym należy poddać się opinii użytkowników. Marki zgłoszone do szóstej już edycji prestiżowego Rankingu Premium Brand, zostały ocenione bardzo szczegółowo, a konsumenci brali pod uwagę m.in. doświadczenia z użytkowania produktu, chęć rekomendowania go innym, a także działania firmy (aktywność prospołeczną, politykę kadrową czy charakter publikacji medialnych).

"W branży budowlanej jak w żadnej innej, fundamentalne znaczenie ma wysoka i stabilna jakość produktów. Na pewno produkty nowoczesne i innowacyjne mają ogromny wpływ na reputację marki. Konsumenci dostrzegają coraz częściej inne wartości, chociażby takie jak udział marki w życiu społecznym. Przypomnę, że marki Seleny szeroko wspierają działalność sportową - to już nie tylko najlepsze parkiety koszykarskie i siatkarskie w Polsce, ale także rajdy samochodowe, czy wioślarstwo" powiedział prezes zarządu Seleny SA, Andrzej Ulfig.

Wysoki poziom badań i dokładna analiza wyników przez niezależny Instytut Millward Brown SMG/KRC są gwarancją na przyznanie Premium Brand tylko najlepszym markom. Wśród finalistów znalazły się tak znane firmy jak Orange, PKO Bank Polski, 3M, Oknoplast, a z branżowych także Śnieżka i Dulux (poza kategorią "chemia budowlana").

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką zdobywcy statuetki Premium Brand firmą Selena SA, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: selena.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT