Tytuł Kreatora Budownictwa dla firmy Selena SA

Po raz ósmy Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa przyznało tytuły "Kreatorów Budownictwa" dla najlepszych firm i osobistości z branży budowlanej. Uroczystość wręczenia prestiżowych certyfikatów odbyła się w dniu 22.11.2018 r. w Pałacu Sobańskich w Warszawie. Wśród laureatów znalazła się Selena SA i prezes zarządu firmy - Andrzej Ulfig.

Tytuł Kreatora Budownictwa dla firmy Selena SA

Głównym celem projektu jest nagradzanie tych przedsiębiorstw, które dostarczają nowych technologii i rozwiązań, będących wzorem dla pozostałych w branży.

Osoby wyróżnione przez kadrę inżynierską tytułem Kreatora Budownictwa - poprzez swoją pracę i sposób zarządzania mają realny wpływ na rozwój rynku budowlanego nie tylko w Polsce, ale często także na świecie. Kapituła programu co roku honoruje też inicjatywy podejmowane w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu.

- Tytuł "Kreatora Budownictwa Roku" to dla nas powód do dużej satysfakcji. Najlepszą kadrę inżynierską tworzą prekursorzy innowacyjnych rozwiązań, którzy poprzez realizację swoich projektów stają się także "kreatorami" rzeczywistości.

- To bardzo odpowiedzialna społecznie funkcja, bowiem rozwój branży budowlanej w olbrzymim stopniu zależy właśnie od inżynierów i techników budownictwa.

- Selena jako producent nowoczesnych rozwiązań chemii budowlanej uważnie skupia się na oczekiwaniach specjalistów, starając się dotrzymać im kroku podczas nowoczesnych realizacji, a dzięki ścisłej współpracy z tym środowiskiem, wspólnie wyznaczać nowe trendy. Jesteśmy bardzo dumni, mogąc uczestniczyć w kreowaniu rynku budowlanego w kraju, a przy tym jako firma globalna, propagować polskie rozwiązania na całym świecie - powiedział Andrzej Ulfig, prezes Seleny SA.

Inicjatywy podejmowane przez konkretne środowiska zawodowe (tu - inżynierów), które kształtują nowe trendy na rynku, a także określają standardy, obowiązujące w branży budowlanej - są najlepszą rekomendacją dla producentów materiałów budowlanych i świadczą o wysokim zaufaniu do nagrodzonych firm.

Źródło i zdjęcie: Selena SA

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE