Selena SA wsparła akcję charytatywną dla chorego chłopca

Koszulka z autografem oraz złoty medal Artura Szalpuka, który z siatkarską drużyną biało-czerwonych wywalczył dla Polski Mistrzostwo Świata 2018, okazały się wielką atrakcją licytacji w Biłgoraju. Udział w akcji wziął także Jarosław Szalpuk - ojciec mistrza świata, były zawodnik reprezentacji i wielki miłośnik siatkówki - na co dzień dyrektor Działu Waterproofing w firmie Selena SA.

Selena SA wsparła akcję charytatywną dla chorego chłopca

Dochód ze zbiórki został w całości przekazany dla Kubusia Pawęzki - małego mieszkańca Biłgoraja, który cierpi m.in. na padaczkę lekoodporną. Miłośnicy sportu oraz wszyscy chętni, by pomóc rodzicom w leczeniu chłopca mogli włączyć się w internetową licytację, a także wziąć udział w lokalnym turnieju siatkówki. W wydarzeniu osobiście sędziował Jarosław Szalpuk, który czuwał nad prawidłowym przebiegiem gry.

Cała akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców i jak podkreślali rodzice Kubusia - ta pomoc będzie miała ogromne znaczenie w walce o zdrowie ich syna.

- Selena SA wiele razy podejmowała działania w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu, powiązanej ze sportem i ideą gry fair play, dlatego tym bardziej cieszy mnie fakt, że mogłem reprezentować rodzinne, siatkarskie tradycje, ale także barwy firmowe i wspomóc tę szlachetną akcję - powiedział po meczu Jarosław Szalpuk.

Selena SA - producent chemii budowlanej od lat wspiera inicjatywy pracowników oraz wydarzenia sportowe - była m.in. organizatorem Gali Tytan Sportu, w której nagradzano Ikony polskiego sportu m.in. Irenę Szewińską, Jerzego Dudka, Roberta Korzeniowskiego. Spółka była także sponsorem tytularnym siatkarskiej drużyny Tytan AZS Częstochowa.

Źródło i zdjęcie: Selena

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE