Selena wspiera ideę zrównoważonego budownictwa

W połowie października 2011 r. w Warszawie odbyła się Międzynarodowa Konferencja "Future 4 Build", której tematyką było budownictwo zrównoważone. Udział w tym wydarzeniu wzięła również firma Selena, która zaprezentowała m.in. linię produktów marki Matizol służących do budowy dachów płaskich.

Selena wspiera ideę zrównoważonego budownictwa

W czasie konferencji "Future 4 Build", która odbyła się w dniach 17-18 października br., poruszono wiele ważnych kwestii związanych z ideą zrównoważonego rozwoju. Skupiono się na aspektach ekonomicznych, środowiskowych oraz pokoleniowych. Jednym z kluczowych elementów tego wydarzenia była prezentacja najnowszych rozwiązań dla sektora zrównoważonego budownictwa w ramach Expo Arena.

Selena konsekwentnie wspierając założenia zrównoważonego rozwoju budownictwa, zaprezentowała praktyczny wymiar budownictwa energooszczędnego. Podczas Expo Arena montażyści Seleny zaprezentowali systemy ociepleń z nowoczesnymi klejami poliuretanowymi do styropianu TYTAN EOS i zolokrzemowymi produktami najnowszej generacji marki TYTAN EO, systemy zamocowań TYTAN FIXING, piany TYTAN 65 do uszczelnień okien oraz rozwiązania dachów płaskich marki Matizol.

Wysoki poziom zaawansowania technologicznego tych produktów zapewnia znaczną oszczędność energetyczną, co wpływa na redukcję utraty ciepła w budynkach. Dla firmy Selena prezentacja produktów w czasie Expo Arena była okazją do propagowania i aktywnego wspierania idei zrównoważonego rozwoju budownictwa.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Selena SA, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Selena SA

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Warto przeczytać
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT