Zapraszamy na nową edycję spotkań z cyklu "Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze"

Rozpoczyna się kolejna edycja bezpłatnych seminariów dla architektów organizowanych przez firmy: Pilkington Polska, Schüco i Geze. Najbliższe spotkania z cyklu "Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze" odbędą się w Rzeszowie (25.04.2012 r.) i Zamościu (26.04.2012 r.).

Zapraszamy na nową edycję spotkań z cyklu "Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze"

W kwietniu rozpoczyna się kolejny cykl seminariów dla architektów, podczas których zaprezentowane zostaną nowoczesne technologie w projektach budowlanych. Organizatorzy spotkań - przedstawiciele Pilkington Polska, Schüco i Geze przedstawią najnowsze rozwiązania w zakresie wielofunkcyjnych przeszkleń w budynkach zrównoważonych, innowacyjnych energooszczędnych powłok budynków, systemów solarnych i fotowoltaicznych, nowoczesnych konstrukcji z aluminium i PCV oraz okuć budowlanych i automatyki drzwiowej.

Architekci dowiedzą się, w jaki sposób wykorzystując nowoczesne technologie można obniżyć zużycie energii i wody w budynku, podnieść poziom bezpieczeństwa obiektu, a także poprawić wygodę i komfort użytkowania przestrzeni. Zastosowanie konkretnych rozwiązań w praktyce zostanie pokazane na przykładzie wybranych realizacji architektonicznych. Podczas spotkań prezentowane będą także wybrane aspekty zrównoważonej architektury oraz systemów certyfikacji "zielonych" budynków.

Tegoroczny cykl seminariów inaugurują spotkania w Rzeszowie i Zamościu, które odbędą się odpowiednio 25 i 26 kwietnia br. Kolejne planowane są w Olsztynie (czerwiec br.), Opolu i Zielonej Górze (wrzesień br.), Słupsku i Grudziądzu (październik br.) i Nowym Sączu (listopad br.).

Udział w seminariach jest bezpłatny. Aby otrzymać zaproszenie, należy zarejestrować się na stronie: www.pilkington.com/europe/poland/polish/building+products/architects/seminars+for+architects.htm.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Pilkington IGP Sp. z o.o., która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Pilkington IGP Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT