Grupa Selena na targach w Nowosybirsku

W Nowosybirsku trwają Międzynarodowe Targi Budowlane StroiSib 2012. Rosyjska spółka Selena Vostok prezentuje na nich rozwiązania budowlane oraz nowe technologie i produkty Grupy Selena.

Grupa Selena na targach w Nowosybirsku

Targi StroiSib są największą i najważniejszą imprezą handlową branży budowlanej na Syberii. Ich historia ma już 20 lat. Tegoroczne wydarzenie po raz pierwszy umiejscowiono w nowoczesnym budynku Novosibirsk Expo Centre. W targach uczestniczy ponad 700 firm z 17 krajów świata oraz 64 miast rosyjskich.

Nowy uszczelniacz SelenyW dniach 31 stycznia - 3 lutego 2012 r. spółka Selena Vostok prezentuje m.in. nowy produkt na rynku rosyjskim, uszczelniacz X-treme Fibre Sealant. Jest to uszczelniacz bitumiczny z włóknami. Nadaje się do użycia w warunkach dużej wilgotności oraz w czasie deszczu.

"Wdrażanie nowych produktów, rozbudowa sieci dystrybucji czy udział w ważnych wydarzeniach branżowych, takich jak targi StroiSib, stanowią jedynie kilka elementów strategii Seleny w Rosji. Rynek ten niezmiennie pozostaje jednym z kluczowych obszarów rozwoju Grupy, gdzie konsekwentnie skupiamy się na umacnianiu naszej pozycji. Zamierzamy nadal wykorzystywać potencjał gospodarczy tego kraju, który powoli zaczynają doceniać również inne polskie firmy", mówi Dariusz Ciesielski, dyrektor sprzedaży Regionu Europy i Azji Centralnej w Grupie Selena.

Uszczelniacz z serii TYTAN PROFESSIONAL - SelenaSelena jest obecna na targach w Nowosybirsku w wyniku aktywności i konsekwentnego działania na rynku rosyjskim, gdzie ma ustaloną pozycję lidera w kategorii pian pistoletowych oraz drugie miejsce w ogólnej kategorii pian poliuretanowych. Firma mieści się także w pierwszej trójce największych sprzedawców w kategorii uszczelniaczy.

Aktywność Grupy Selena na wielu rynkach wpływa korzystnie na dynamikę jej rozwoju oraz wzmacnianie pozycji firmy na całym świecie. Przedsiębiorstwo działa na rynku rosyjskim od 2001 r. Szybki wzrost przychodów ze sprzedaży oraz rozwój Seleny Vostok w Moskwie, pozwolił w 2009 r. na dokonanie  akwizycji znanego w Rosji dystrybutora pian poliuretanowych i uszczelniaczy, firmy Kvadro.

Aktualnie priorytetem dla Grupy Selena pozostaje konsolidacja działalności i poprawa rentowności. Obroty firmy w 2011 r. sięgnęły miliarda złotych.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Selena SA, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Selena SA

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT