Selena nagrodzona w konkursie Laur Konsumenta

Marka Abizol Tytan Professional, która należy do Grupy Selena, została wyróżniona tytułem Top Marka 2011. Prestiżowa nagroda jest przyznawana w ramach konkursu Laur Konsumenta. Świadczy ona o wybitnej pozycji brandu wśród konkurencyjnych marek.

Selena nagrodzona w konkursie Laur Konsumenta

Nagrodzenie Seleny w konkursie Laur Konsumenta ma dla firmy szczególny wymiar, ponieważ tytuł Top Marka jest przyznawany przez klientów w ogólnopolskim głosowaniu.

Nagrodzony Top Marką 2011 Abizol Tytan Professional to jeden z bardziej znanych brandów na polskim rynku budowlanym. Produkty tej marki są dostępne na rynku od ponad 40 lat. Można je stosować m.in. jako hydroizolacja pokryć dachowych.

W 2007 r., kiedy to właścicielem marki Abizol została Grupa Selena, przeprowadzono prace nad unowocześnieniem składu produktów tej grupy. Wzbogacono je o kauczuk syntetyczny i dodatki modyfikujące, które zwiększyły odporność powłok izolacyjnych oraz ich wytrzymałość na trudne warunki pogodowe, m.in. na spękania mrozowe.

"Sukces marki Abizol jest oparty na trudnym, choć w naszym przypadku udanym związku tradycji i nowoczesności. Powodzenie rynkowe to także umiejętność niezawodnego zaspokajania potrzeb klientów oraz ciągły rozwój produktów z myślą o konkretnych potrzebach końcowych użytkowników. A przede wszystkim, jak najlepsze rozpoznanie ich oczekiwań. Na naszym rynku budowlanym ciężko o taki drugi przykład, gdzie ojciec, opierając się na własnym doświadczeniu, może polecić synowi, ba, nawet wnukowi, rozwiązania oparte na tej samej marce, której sam używał wiele lat temu" - powiedział Andrzej Ulfig, prezes zarządu Seleny SA.

Nagroda dla Seleny w konkursie Laur Konsumenta to kolejne wyróżnienie, jakie przyznane zostało firmie w ostatnim czasie. W czerwcu 2011 r. marka Tytan Professional została uhonorowana  przez konsumentów Marką Wysokiej Reputacji, zaś w lipcu br. Grupa Selena zdobyła tytuł Nowego Europejskiego Championa.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Selena SA, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Selena SA

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT