Selena Złotym Sponsorem Dekarzy

Bal, eleganckie wnętrza opery Nova, a nawet loty samolotem i skoki na spadochronie - tak świętowali najlepsi mistrzowie fachu, podczas 14 Gali Dekarskiej w Bydgoszczy. W jednym z najważniejszych wydarzeń branży nie mogło zabraknąć Seleny - Złotego Sponsora corocznego święta.

Selena Złotym Sponsorem Dekarzy

Jeden z najnowocześniejszych teatrów operowych w Polsce, położony w pięknej scenerii - tuż obok bydgoskiego Starego Miasta, stał się miejscem spotkania najważniejszych przedstawicieli polskich dekarzy. Uroczystość odbyła się 25 lipca 2013 r. - w dzień świętego Jakuba - patrona zawodu, a honorowy patronat objął poseł Radosław Sikorski.

Stowarzyszenie Dekarzy Polskich przygotowało wiele atrakcji, m.in.: zwiedzanie Bydgoszczy i Torunia, piknik w aeroklubie oraz loty samolotem AN-2. Całość uświetnił koncert na Wyspie Młyńskiej, a także bal w operze. Wśród zaproszonych gości znalazła się Selena, znana w środowisku dekarzy głównie dzięki markom: Tytan Professional, Abizol oraz Matizol - sygnującej popularne pokrycia dachowe. Dekarze wielokrotnie wyróżniali firmę i jej produkty m.in. honorowym "Złotym Młotkiem" - za szczególne osiągnięcia dla rozwoju dekarstwa w Polsce. Tym razem producent nowoczesnej chemii budowlanej zyskał prestiżowy tytuł Złotego Sponsora Gali.

To dla nas zaszczyt, że nasze marki są cenione przez profesjonalistów, tym bardziej, że polscy dekarze są uznawani za jednych z najlepszych na całym świecie, powiedział Bogdan Lewiński Dyrektor Sprzedaży Pokryć Dachowych z firmy Selena SA. W branży budowlanej, oprócz wysokich umiejętności fachowców, kluczowe są także stosowane przez nich produkty. Cieszymy się, że środowisko dekarskie już od wielu lat docenia nasze rozwiązania. To dla nas cenna motywacja do dalszej pracy nad najlepszym asortymentem.

źródło i zdjęcia: Selena

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT