Grupa Selena wprowadza nowe logo

Na dwudziestolecie działalności Selena chce wzmocnić swój wizerunek jako firmy globalnej. Dążeniom tym posłuży nowe logo połączone z hasłem "Global experience". Zmiana logo jest związana z zakończeniem projektu określającego tożsamość i osobowość marki Selena.

Grupa Selena wprowadza nowe logo

Zmiana komunikacji korporacyjnej ma na celu zwiększenie świadomości marki Selena, tak aby była równie dobrze rozpoznawalna, jak jej marki handlowe: Tytan Professional czy Artelit. Dzięki nowemu logo podkreślony został międzynarodowy profil firmy, która blisko 70% sprzedaży generuje za granicą.

Hasło "Global experience" przy nowym logo Grupy Selena ma podkreślać obecność marki na ponad 70 rynkach na całym świecie. Komunikuje, że Selena jest globalną korporacją, której atutem są doświadczenia zdobywane na wielu różnych regionach. To dzięki nim Grupa Selena dynamicznie się rozwija i oferuje rozwiązania dostosowane do potrzeb użytkowników.

Odnowiony znak Tytan Professional Pewność Budowania - SelenaWprowadzane nowe logo Seleny charakteryzuje nowoczesna czcionka oraz znak graficzny w formie metalicznej kuli, która symbolizuje globalność. Ma to również budować wizerunek Seleny jako firmy odważnej, otwartej i dynamicznej.

Selena odświeża też wizerunek swojej flagowej marki Tytan Professional. Wprowadzone zmiany mają na celu unowocześnienie i poprawę czytelności logotypu. Dzięki temu osiągnięta ma być lepsza widoczność marki na półkach sklepowych, co z kolei przełoży się na większą rozpoznawalność Tytana na rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Selena, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Selena

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT