Zakończenie cyklu szkoleń organizowanych przez Blachy Pruszyński

Pokaz prawidłowego montażu pokryć dachowych, prezentacja nowości produktowych oraz procesu produkcyjnego - to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez firmę Blachy Pruszyński w ramach piątej edycji cyklicznego szkolenia dla dekarzy. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 1600 osób z kraju i zagranicy.

Zakończenie cyklu szkoleń organizowanych przez Blachy Pruszyński

Wszystkie szkolenia odbyły się w nowo wybudowanym centrum szkoleniowym w Sokołowie k. Warszawy. Od 25 stycznia do 11 marca br. firma Blachy Pruszyński przeprowadziła w sumie 18 spotkań z przedstawicielami środowiska dekarskiego. Ich uczestnicy mogli pogłębić wiedzę na temat profilu działalności i osiągnięć firmy, ale przede wszystkim zapoznać się z poszczególnymi produktami i nowościami wprowadzonymi na rynek, m.in. systemem rynnowym Niagara Tytan Cynk oraz płytami warstwowymi.

Podczas prezentacji multimedialnych oraz prelekcji przygotowanych przez ekspertów firmy przybliżono również ofertę blach powlekanych oraz pozostały asortyment Grupy Pruszyński - okna i drzwi, metale kolorowe, panele aluminiowe i akcesoria do systemów gipsowo-kartonowych, a także blachy perforowane oraz systemy rynnowe. Ważnym punktem tegorocznej edycji szkoleń były pokazy montażu pokryć dachowych.

W ich trakcie dekarze mogli nie tylko przyjrzeć się z bliska próbkom produktów, ale również zweryfikować własne umiejętności i zasięgnąć porad montażowych u ekspertów firmy Blachy Pruszyński. Doskonałą okazją do prezentacji nowoczesnego parku maszynowego oraz procesu produkcji była z kolei wizyta w zakładzie produkcyjnym.

Podczas tegorocznej edycji szkoleń własną ofertę zaprezentowali także partnerzy Blach Pruszyński: Fakro, Velux i Koelner. Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Blachy Pruszyński, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: pruszynski.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Blachy Pruszyński
Blachy Pruszyński
Blachy Pruszyński
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT