Blachy Pruszyński z Lwem Biznesu

"Najwyższa Jakość Gwarancją Sukcesu” to pierwsza edycja Gali zorganizowanej przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji, podczas której wręczone zostały statuetki Lwy Biznesu. Jedną ze statuetek odebrała firma Blachy Pruszyński.

Blachy Pruszyński z Lwem Biznesu

Lwy Biznesu są to wyróżnienia przyznawane firmom i instytucjom, zapewniającym wysoką jakość produktów i usług, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz rozwiązania pro-środowiskowe, potwierdzone przez niezależnych ekspertów. W tym roku wśród nagrodzonych znalazł się także największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji firm Blachy Pruszyński.

"Nasza marka ma co prawda ugruntowaną pozycję na rynku, a klienci od lat doceniają naszą jakość, jednak to bardzo prestiżowy i ważny dla nas tytuł" mówi Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu, Pruszyński sp. z o.o. "Podobne inicjatywy sprawiają, że firmy chcą podnosić standardy i normy swoich produktów i usług, a to sprzyja rozwojowi rynku."

Wśród nagrodzonych podczas gali "Najwyższa Jakość Gwarancją Sukcesu” znaleźli się m.in. Laureaci Programów:

Certyfikat Europejska Gwarancja Najwyższej Jakości, Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa, Eko Certyfikat, Zielony Certyfikat, Europejskie Gwiazdy. To już kolejna w tym roku nagroda dla firmy Blachy Pruszyńki. Podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich Budma, firma otrzymała nagrodę Acanthusa Aureusa, rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy za blachę na rąbek stojący oraz medal za całokształt współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Blachy Pruszyński, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: pruszynski.com

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Blachy Pruszyński
Blachy Pruszyński
Blachy Pruszyński
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT