Galeco Budowlaną Firmą Roku 2010

Tegoroczny tytuł Budowlanej Firmy Roku 2010 dla Galeco, to zwieńczenie 15-letniej tradycji tej firmy. Zeszłoroczne nagrody Srebrnego Orła oraz Laur Konsumenta utwierdzają w przekonaniu, że strategia i kierunek rozwoju firmy są obrane prawidłowo.

Galeco Budowlaną Firmą Roku 2010

Tym razem znaleźliśmy się wśród firm z branży budowlanej, których dynamiczny rozwój i osiągnięta pozycja na rynku zostały docenione przez Redakcję i Radę Programową miesięcznika BUILDER. Nagroda cieszy tym bardziej, że stanęliśmy w szeregu z innymi znanymi producentami jak: Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o., Atlas Sp. z o.o., Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. czy Lafarge Cement S.A.

Dla rodzinnej Polskiej firmy z dość krótkim i jubileuszowym 15-letnim stażem, tytuł Budowlanej Firmy Roku 2010 stanowi miły komplement, najbardziej jednak wyróżnienie to cieszy głównego menedżera, Prezesa Szczepana Buryło, który poprzez skuteczne zarządzanie zapewnia firmie Galeco sukcesy rynkowe.

Z trzema ważnymi nagrodami za 2010 rok: Srebrnym Orłem Polskiego Budownictwa, Budowlaną Firmą Roku i tą najbardziej cenną, bo przyznawaną przez naszych klientów, Laurem Konsumenta 2010, Galeco rozpoczyna następne 1,5 dekady.

Dziękujemy naszym Partnerom i sympatykom marki Galeco. Szczególnie zaś klientom, których zadowolenie i satysfakcja są dla nas celem nadrzędnym.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Galeco, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: galeco.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT