Galeco - Firma Przyjazna Klientowi 2009

15 marca 2010 r., w czasie uroczystej Gali towarzyszącej Kongresowi Sprzedaż przyznano Galeco Sp. z o.o. prestiżowy certyfikat Firma Przyjazna Klientowi.

Galeco - Firma Przyjazna Klientowi 2009

Program Certyfikacyjny Firma Przyjazna Klientowi już od siedmiu lat wyróżnia organizacje, którym nieobca jest maksyma klient nasz pan. Prestiżowe Godło, które otrzymują najlepsi uczestnicy programu to gwarancja przyjaznej i profesjonalnej obsługi klienta.

Program Certyfikacyjny Firma Przyjazna Klientowi skierowany jest do przedsiębiorstw i instytucji, które chcą potwierdzić wysoką jakość obsługi klienta oraz uzyskać cenne dane i rekomendacje dotyczące całościowej polityki zarządzania relacjami z klientem. Organizacje, które zdecydują się na uczestnictwo w Programie przechodzą szczegółowy audyt, którego celem jest przeprowadzenie diagnozy obsługi klienta w firmie.

Każdy z uczestników Programu otrzymuje również raport, w którym zawarte jest podsumowanie prowadzonego badania oraz rekomendacje, które mogą służyć ulepszeniu polityki zarządzania relacjami z klientem w przyszłości. Wielką zaletą poddania się audytowi jest możliwość porównania się z innymi podmiotami, które również przeszły audyt, a przez to bardziej obiektywne spojrzenie na prowadzone działania.

Program nie kończy się jedynie na samym badaniu client service - jego celem jest również promocja nowoczesnego podejścia do obsługi klienta. Model ewaluacji firmy w Programie Firma Przyjazna Klientowi składa się z dwóch uzupełniających się części. Pierwszą z nich jest wywiad kwestionariuszowy Customer Care Index© służący do samooceny organizacji. Jest on następnie weryfikowany przez audyt ekspercki, badania Mystery Client oraz badania satysfakcji klientów.

Godło FPK uzyskują organizacje, które spełnią najwyższe standardy prowadzenia polityki obsługi klienta. Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Galeco, która znajduje się tutaj.

Źródło i zdjęcie: galeco.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT