Galeco Assistance - szybka pomoc na budowie

Podczas realizacji powierzonych prac wykonawcy zmagają się z upływającym szybko czasem. Często prowadzą również wyścig z pogodą, która wpływa na jakość końcowego rezultatu. W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów, firma Galeco uruchomiła usługę szybkich zakupów.

Galeco Assistance - szybka pomoc na budowie

Początkowy etap budowy lub remontu wiąże się z koniecznością kupienia niezbędnych materiałów. Często podczas składania dużego zamówienia zapomina się o kilku rzeczach, które mogą spowodować przestoje w pracy. Firma Galeco, będąca liderem wśród producentów systemów odprowadzania wody deszczowej, stworzyła usługę szybkiej pomocy na budowie - Galeco Assistance. Pozwala ona zamówić za pośrednictwem Internetu wszelkie oferowane przez firmę kształtki. Gwarantuje również wsparcie logistyczne, przyspieszające prace dekarzy.

Serwis internetowy GalecoProsty formularz zakupowy umożliwia zamówienie kształtek, a dzięki rozbudowanej sieci hurtowej zamówienie realizowane jest w ekspresowym tempie. Dla inwestorów oznacza to możliwość kupna niezbędnych materiałów bez wychodzenia z domu. Tego rodzaju natychmiastowa pomoc pozwala bez żadnych przestojów prowadzić montaż systemu rynnowego i gwarantuje, że dekarze bez opóźnień wykonają wszelkie prace.

Usługa Galeco Assistance, oferująca szybką pomoc na budowie, pozwala skupić się na nadzorze przebiegu robót i nie martwić się o ewentualne przestoje, które mogą być spowodowane brakiem potrzebnych materiałów. Galeco Assistance eliminuje tego rodzaju sytuacje i zapewnia szybką dostawę we wskazane miejsce.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Galeco, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Galeco

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT