Firma Galeco otworzyła kolejne Biuro Handlowe

Nowe biuro w Puławach dołączyło do siedmiu już funkcjonujących punktów sprzedaży. To kolejny krok w stronę ułatwienia klientom dostępu do produkowanych przez Galeco systemów rynnowych ze stali powlekanej oraz PVC.

Firma Galeco otworzyła kolejne Biuro Handlowe

Powiększanie oferty systemów odprowadzania wody, pociągające za sobą wzrost zainteresowania produktami firmy Galeco, powoduje konieczność rozszerzania sieci sprzedaży. W Biurze Handlowym w Puławach dostępne będą sztandarowe produkty Galeco, a także wszelkie nowości.

W nowym salonie wszyscy zainteresowani będą mogli bliżej zapoznać się z właściwościami nowoczesnych systemów rynnowych oraz odwodnień liniowych. Doradcy pomogą inwestorom, architektom oraz wykonawcom dobrać, dopasowane do potrzeb danego budynku, rozwiązania odprowadzające wodę deszczową.

Prezes Zarządu GALECO Sp. z o.o. Szczepan Buryło w nowym Biurze Handlowym w Puławach"Biuro Handlowe Galeco w Puławach to miejsce, w którym każdy otrzyma fachową obsługę, profesjonalne doradztwo, a przede wszystkim możliwości zakupu najwyższej jakości systemów rynnowych Galeco. Od ponad 16 lat dostarczamy na rynek rozwiązania odprowadzania wody deszczowej, stale poszerzamy ofertę produktową, a także ilość firmowych punktów sprzedaży. Rozrastająca się sieć Biur Handlowych Galeco jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie inwestorów na salony ułatwiające zakup kompletnych rozwiązań odprowadzania wody deszczowej", wyjaśniał dyrektor marketingu i sprzedaży - Tomasz Piotrowski.

Firma Galeco otworzyła kolejne Biuro Handlowe niemal w samym centrum miasta. Dzięki dużej powierzchni magazynowej możliwe będzie zaopatrywanie klientów z Lubelszczyzny i Polski wschodniej.

Firmowa sieć sprzedaży Galeco, która tworzona jest w oparciu o Biura Handlowe zlokalizowane w całej Polsce, umożliwia inwestorom i wykonawcom dotarcie do najbardziej nowatorskich rozwiązań odprowadzania wody deszczowej. Właśnie w takich miejscach warto dokonywać zakupów, by mieć pewność wysokiej jakości orynnowania oraz korzystać z innowacyjnych elementów montażowych.


Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Galeco, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Galeco

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT