Galeco organizuje konkurs fotograficzny "Dekarz na 5"

Trwa konkurs fotograficzny "Dekarz na 5", który organizowany jest przez firmę Galeco. Jego celem jest nagrodzenie pracowników polskich firm dekarskich montujących orynnowanie Galeco. Konkurs trwa do 31 grudnia 2011 r. Nagrodą Finałową, oprócz profesjonalnej zaginarki dekarskiej, będzie m.in. wizyta w siedzibie firmy Galeco, gdzie zwycięzca zostanie wtajemniczony w proces produkcji rynien.

Galeco organizuje konkurs fotograficzny "Dekarz na 5"

Organizując konkurs fotograficzny "Dekarz na 5", producent systemów rynnowych chce w ten sposób docenić kunszt i rzemiosło polskich dekarzy. Wykonawcy, którzy chcą wziąć udział w tym przedsięwzięciu powinni przesłać organizatorowi zdjęcie zamontowanego przez siebie systemu orynnowania firmy Galeco. Zgodnie z regulaminem, co miesiąc jest wybierany jeden laureat, który może wybrać gwarantowaną Nagrodę Miesiąca.

Natomiast zdobywca Nagrody Finałowej w konkursie fotograficznym "Dekarz na 5", oprócz możliwości odwiedzenia siedziby organizatora, będzie miał także okazję zjeść obiad z prezesem firmy Galeco. Ponadto zwycięzca otrzyma prestiżowy dyplom oraz profesjonalną zaginarkę ZiCo ZED wraz ze stołem roboczym.

Laureaci konkursu fotograficznego "Dekarz na 5" zostaną wyłonieni w drodze głosowania przez Jury, w składzie którego znajdują się Szczepan Buryło - prezes zarządu Galeco, Tomasz Piotrowski - dyrektor marketingu i sprzedaży oraz Ewa Onuszko - specjalista ds. promocji.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Galeco, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Galeco

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT