V edycja programu promocyjnego dla dystrybutorów Blachy Pruszyński

Firma Pruszyński w okresie od 7 lipca do 15 sierpnia br. ogłasza specjalną promocję na ubrania robocze tj. bluzę roboczą i spodnie robocze z katalogu promocyjnego. W czasie trwania już piątej edycji programu promocyjnego, rzeczy te będą objęte rabatem w wysokości 50%.

V edycja programu promocyjnego dla dystrybutorów Blachy Pruszyński

W związku z ogromnym zainteresowaniem poprzednimi edycjami programu, producent systemów rynnowych i pokryć dachowych postanowił uruchomić już V edycja programu promocyjnego dla dystrybutorów Blachy Pruszyński. Programem objęte zostały blachodachówki KRON, SZAFIR, RUBIN Plus.

Naliczanie punktów uprawniających do dokonywania preferencyjnych zakupów artykułów promocyjnych prowadzone będzie według następującej zasady - 1 m2 blachodachówki (efektywny) to 1 punkt. Tym samym bluzę roboczą można będzie nabyć już za 135 punktów i 0,41 zł, a spodnie robocze za 130 punktów i 0,40 zł.

Zbieranie punktów rozpocznie się z chwilą dostarczenia do siedziby firmy w Sokołowie (bądź do wymienionych w załączniku filii oraz partnerów regionalnych), poprawnie wypełnionej deklaracji zgłoszeniowej. Potwierdzenie rozpoczęcia naliczania punktów otrzymają Państwo na wskazany w deklaracji zgłoszeniowej adres e-mail lub numer faksu.

Szczegóły V edycji programu promocyjnego dla dystrybutorów wraz z regulaminem oraz listą nagród dostępne są na stronie pruszynski.com.pl/zasady.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Blachy Pruszyński, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: pruszynski.com.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT