Jubileuszowa Budma z produktami Roben

Jeszcze na długo przed rozpoczęciem Międzynarodowych Targów Budownictwa 2011 ich organizatorzy informowali o 20-procentowym wzroście zainteresowania powierzchnią wystawienniczą. Na 60 000 m2 swoją ofertę zaprezentowało 1500 wystawców. W porównaniu do zeszłego roku, wzrosła także liczba zwiedzających - według wstępnych szacunków MTP odwiedziło ok. 60 tysięcy osób.

Jubileuszowa Budma z produktami Roben
Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma 20111 pozostają najlepszą okazją do spotkań branżowych, a dla inwestorów indywidualnych - do obejrzenia oferty większości producentów materiałów budowlanych w jednym miejscu.

Tradycyjnie wielu producentów właśnie na poznańskich targach po raz pierwszy zaprezentowało swoje nowości. W pawilonie firmy Röben poświęconym tematyce dachów można było obejrzeć PIEMONT - zupełnie nową dachówkę marki Röben, która będzie w sprzedaży już niebawem. Firma prezentowała także dachówkę MONZAplus trentino, najnowszą wersję kolorystyczną popularnego modelu.

Oprócz nowości inspirowanych regionami Italii, na stoisku firmy Röben można było przyjrzeć się z bliska także trzem nowym cegłom klinkierowym ręcznie formowanym, które intrygowały nieregularnym kształtem i zróżnicowaną kolorystyką. Każdy, kto chciał się podzielić swoim zdaniem na temat nowych produktów, mógł wypełnić przygotowaną przez firmę ankietę. Natomiast nowością, która najbardziej zainteresowała inwestorów kładących nacisk na rozwiązania ekologiczne, była dachówka solarna, służąca do estetycznego mocowania na dachu przewodów kolektorów słonecznych.

Oprócz możliwości zapoznania się z produktami Röben, atrakcją na stoisku firmy była możliwość układania domina razem z trzykrotnym uczestnikiem Domino Day. Najwięcej zwiedzających przyciągnęło uroczyste burzenie misternie układanych drewniano-ceramicznych konstrukcji. Nie zabrakło także atrakcji sprawnościowych - chętni wzięli udział w konkursach związanych z siatkówką, które poprowadził Mariusz Wlazły.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT