Udział firmy Röben w Targach Budownictwa i Infrastruktury

W dniach 26-28.09.2018 roku odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Infrastruktury BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS 2018, na których swoje produkty zaprezentuje firma Röben, srebrny sponsor tego wydarzenia. Miejscem targów jest Międzynarodowe Centrum Targowo- Kongresowe Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

Udział firmy Röben w Targach Budownictwa i Infrastruktury

Building Industry Solutions 2018 to targi dedykowane w całości branży budownictwa przemysłowego ze szczególnym wyróżnieniem sektorów budownictwa kubaturowego, kolejowego, drogowego i wodnego.

Wydarzenie skierowane jest do firm, chcących pokazać swoje najnowsze produkty, zorientować się w trendach i zmianach zachodzących na rynku budowlanym, a także nawiązać relacje B2B.

Trzy dni targowe będą doskonałą okazją do zapoznania się z pełną gamą asortymentu oraz ciekawymi realizacjami marki Röben. Drugi dzień Targów będzie objęty w całości patronatem firmy Röben. Wśród prezentowanych produktów znajdą się m.in. cegły i płytki klinkierowe

Nowe produkty w ofercie firmy Röben

Wszyscy odwiedzający będą mogli zapoznać się z budzącą duże zainteresowanie nowością - klinkierem w wydłużonym formacie XLDF (365 x 115 x 52 mm), a także LDF (290 x 115 x 52 m) oraz nowymi kolorami cegieł o wyróżniającym się, niejednorodnym wybarwieniu.

Do dyspozycji uczestników targów będą reprezentanci marki, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferty i rozwiązań technicznych.

Zapraszamy na stoisko nr 224 w hali E, pawilon 13, od strony wejścia E6.

Produkty firmy Röben.

Źródło i fot.: Röben

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT