Wakacyjna promocja dachówek ceramicznych Röben BERGAMO przedłużona

Marka Röben przedłuża wakacyjną ofertę promocyjną na antracytowe oraz szare matowe dachówki ceramiczne BERGAMO. Oferta będzie obowiązywała we wszystkich punktach dystrybucji produktów Röben do końca wakacji, tj. 31 sierpnia 2017 r.

Wakacyjna promocja dachówek ceramicznych Röben BERGAMO przedłużona

Dachówki ceramiczne BERGAMO wyróżniają się innowacyjnym, minimalistycznym wzornictwem zachowując przy tym wszystkie tradycyjne walory ceramiki. Dachówki te można stosować na dachach o kącie nachylenia już od 25°. Dzięki trwałości i szczelności poszycia, które zapewniają precyzyjne zamki i specjalny system odprowadzania wody, są one odporne nawet na najbardziej wymagające warunki atmosferyczne. Dodatkowymi zaletami dachówek ceramicznych BERGAMO są między innymi niska nasiąkliwość i mrozoodporność, dzięki którym nawet po 150 cyklach zamarzania i odmrażania nie zmieniają swoich właściwości fizycznych, co potwierdza 30-letnia pisemna gwarancja producenta.

Nowoczesna, płaska forma w połączeniu z modną kolorystyką utrzymaną w szarych tonacjach doskonale eksponuje kształt połaci dachowych budynków i sprawia, że jest to produkt cieszący się bardzo dużym uznaniem i popularnością wśród inwestorów i architektów.

Szczegółowych informacji na temat dachówek ceramicznych BERGAMO oraz warunków wakacyjnej promocji udzielają Partnerzy Handlowi i Reprezentanci marki we wszystkich punktach dystrybucyjnych, których lokalizacje są dostępne na stronie internetowej firmy Röben pod poniższym linkiem: http://roben.pl/gdzie-kupic.

źródło i zdjęcie:

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT