Wizytówki dekarzy w serwisie firmy Röben

Jesteś doświadczonym fachowcem i układanie dachów nie kryje przed tobą żadnych tajemnic? A może inwestorem, który właśnie takiego dekarza szuka? Teraz, dzięki bezpłatnym, wirtualnym wizytówkom dostępnym w serwisie internetowym firmy Röben, każdy dekarz może zaprezentować się jeszcze szerszemu gronu inwestorów, a budujący dom - łatwo znaleźć wykwalifikowaną, sprawdzoną ekipę.

Wizytówki dekarzy w serwisie firmy Röben

Dach jest na tyle istotnym i skomplikowanym elementem domu, że jego wykonanie warto powierzyć wykonawcy o sprawdzonych kompetencjach i z doświadczeniem. Mając na uwadze potrzeby zarówno firm dekarskich, jak też budujących dom, firma Röben wprowadza możliwość zaprezentowania się firmom wykonawczym na swoich stronach internetowych za pomocą specjalnie zaprojektowanych wizytówek. Narzędzie to pozwala m.in. wyszukać specjalistów w konkretnym rejonie kraju, zapoznać się z ich kwalifikacjami oraz zrealizowanymi projektami.

Wirtualne wizytówki to doskonałe narzędzie zarówno dla dekarskich firm wykonawczych, jak też inwestorów. Dla dekarzy stanowi dodatkową formę promocji i możliwość pozyskania nowych zleceń, budujący dom natomiast mają możliwość sprawnego dotarcia do sprawdzonych, wykwalifikowanych specjalistów, wyjaśnia Lidia Misiuna, kierownik działu marketingu firmy Röben. Swoje wirtualne wizytówki dekarze mogą zakładać na serwisie internetowym firmy Röben - http://dach.roben.pl/znajdz-dekarza/.

Promocja dla dekarzy: jeszcze więcej korzyści

W ramach akcji promocyjnej prowadzonej przez firmę Röben, dekarze montujący pokrycie dachowe z materiałów tej marki mogą otrzymać specjalistyczne ubranie dekarskie. Wystarczy, że w ostatnim czasie wykonali dach z materiałów firmy Röben. Za jedno wykonane pokrycie, dekarz odbiera jeden element odzieży: kamizelkę, spodnie lub spodnie typu ogrodniczki. Większa liczba wykonanych połaci to możliwość skompletowania kolejnych części garderoby. Aby otrzymać odzież, należy skontaktować się z regionalnymi reprezentantami handlowymi firmy Röben, do których kontakt znaleźć można w serwisie internetowym firmy (https://roben.pl/kontakt/reprezentanci-handlowi). Akcja trwa od 3 listopada do 31 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

źródło i zdjęcie: Röben

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT