Röben walczy o chiński rynek

Chiny to bardzo przyszłościowy rynek. Europejskie firmy szukają szansy, by na nim zaistnieć, przede wszystkim dzięki wysokiej jakości produktów. Ostatnio do walki o inwestorów z Państwa Środka stanął także Röben

Röben walczy o chiński rynek

Projekty z wykorzystaniem klinkieru marki Röben są realizowane w całej Europie, w Stanach Zjednoczonych, w Rosji, a nawet w Japonii. Po raz pierwszy pojawiła się szansa, że ceramiczne materiały budowlane firmy Röben zostaną zastosowane także w Chinach.

Szanghaj, portowa metropolia wschodnich Chin, stale się rozrasta. Obecnie realizowane jest m.in. reprezentacyjne osiedle mieszkaniowe, w ramach którego powstaną wille i rezydencje wielorodzinne o podwyższonym standardzie. Pierwsze ściany mają stanąć jeszcze w tym roku. Na elewacji zaplanowano wykorzystanie klinkieru (projekt inwestycji w Szanghaju - zdjęcie wprowadzające).

W odpowiedzi na zapotrzebowanie chińskich architektów, przedstawiciele firmy Röben zaprezentowali w Szanghaju 20 rodzajów cegieł z bardzo obszernej oferty. "Jesteśmy przekonani, że klient znajdzie w naszej propozycji klinkier, który będzie odpowiadał ich wyobrażeniom" mówi szefowa chińskiego przedstawicielstwa firmy Röben ACME w Chinach, Katharine Tian. Inżynierowie firmy Röben zatroszczą się o doradztwo techniczne. Ostatecznych rozstrzygnięć jeszcze nie ma, ale członek zarządu firmy, Stephen Heiken, potwierdza, że to obiecujący start na chińskim rynku.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT