Röben organizuje konkurs "Mistrzowski wybór"

Konkurs "Mistrzowski wybór" firmy Röben stanowi nie lada gratkę dla fanów siatkówki. Osoby biorące udział w tym przedsięwzięciu mogą wygrać m.in. piłki z autografem Mariusza Wlazłego, gwiazdy reprezentacji Polski. Wystarczy jedynie polubić fanpage firmy na Facebook'u oraz napisać na tablicy, jaką dachówkę z oferty tego producenta wybrało by się do pokrycia dachu.

Röben organizuje konkurs "Mistrzowski wybór"

Uczestnicy konkursu "Mistrzowski wybór" firmy Röben, powinni również napisać uzasadnienie, które zawiera powody wyboru konkretnej dachówki. Autor najciekawszej odpowiedzi tygodnia otrzyma piłkę siatkową z autografem Mariusza Wlazłego, jednego z najbardziej utytułowanych polskich siatkarzy, obecnego kapitana i wielokrotnego Mistrza Polski - drużyny SKRA Bełchatów. Warto w tym miejscu nadmienić, że znany sportowiec budując swój dom, sam zdecydował się na dachówkę sygnowaną logiem Röben. Jego wybór padł na model Fleming tobago glazura.

Dodatkowo, każdego dnia konkursu 5 pierwszych osób, które opublikują odpowiedź na tablicy firmy Röben na Facebook'u, otrzyma wizytowniki, a kolejne 10 - smycz oraz długopis. Konkurs trwa od poniedziałku, 12 marca 2012 r., do poniedziałku, 2 kwietnia 2012 r. Odpowiedzi można publikować przez cały tydzień.

W każdy poniedziałek z wypowiedzi zamieszczonych na profilu Röben Polska w poprzednim tygodniu (czyli do północy w niedzielę), jury, w skład którego wchodzą wybrani pracownicy producenta ceramiki budowlanej, wyłoni zwycięzców.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Röben, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Röben

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT