Röben Liderem 2011

Röben zdobył tytuł "Lidera 2011" w kategorii Najlepsze płytki i cegły. Tytuł jest przyznawany przez "Warszawską Gazetę" i jest już kolejnym wyróżnieniem dla producenta ceramicznych materiałów budowlanych ze Środy Śląskiej.

Röben Liderem 2011

Po nagrodach takich, jak Gazela Biznesu i Wehikuł Czasu oraz czterokrotnym otrzymaniu tytułu Budowlana Marka Roku w kategorii pokrycia dachowe, przyszedł czas na Lidera 2011. Kapituła redakcji "Warszawskiej Gazety" przyznała to miano firmie Röben w kategorii Najlepsze Płytki i Cegły.

"Kolejne wyróżnienie dla naszej firmy i produktów cieszy tym bardziej, że jest to nagroda w kategorii cegły i płytki, a firma otrzymywała do tej pory tytuły przede wszystkim związane z produkcją dachówek. Tymczasem cegły oraz płytki elewacyjne to równie ważny segment naszej działalności, który stale rozwijamy, m.in. wprowadzając na rynek nowości. W zeszłym roku do katalogu klinkieru marki Röben dołączyły aż trzy nowe cegły - czerwonobrązowa, brązowa oraz antracytowa. Wychodząc naprzeciw potrzebom i gustom inwestorów, w tym roku również planujemy wprowadzenie na rynek nowego produktu" mówi Lidia Misiuna, kierownik marketingu w Röben Polska.

Firma Röben należy do ścisłej czołówki producentów ceramiki budowlanej. W ofercie firmy znajdują się przede wszystkim dachówki ceramiczne oraz cegły i płytki klinkierowe, a także poryzowane pustaki ceramiczne Thermoziegel, płytki posadzkowe, klinkierowe cegły brukowe, akcesoria wykończeniowe do dachów i elewacji oraz gotowe elementy budowlane, w tym systemy schodowe.

Obecnie firma posiada zakłady produkcyjne w Europie i Stanach Zjednoczonych, dostarczając ponad 1500 materiałów w poszczególnych segmentach. Przeszło 150 lat doświadczenia oraz wysoka jakość produktów sprawia, że firma cieszy się zaufaniem wielu inwestorów.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Röben, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: roben.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT