Targi budowlane SIBEX

Blisko 200 przedsiębiorstw oraz 150 stoisk targowych, które odwiedziło prawie 7000 gości zgromadziły poprzednie Targi Budowlane SIBEX. Organizatorzy liczą na jeszcze wyższą frekwencję w trakcie czwartej odsłony tego wydarzenia zaplanowanego na koniec lutego tego roku.

Targi budowlane SIBEX

Goście zwiedzający targi budowlane SIBEX dzięki podziałowi na salony mogą w łatwy sposób znaleźć interesujące ich branże, zapoznać się z najnowszymi technologiami i materiałami budowlanymi, wybrać dla siebie projekt domu czy aranżacji mieszkania, uzyskać informacje na temat możliwości kredytowych, wybrać umeblowanie i wyposażenie, a także znaleźć wykonawcę danego projektu.

Równolegle z Targami Budowlanymi odbędą się także Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR, będące okazją do szerokiej prezentacji ofert z zakresu aranżacji przestrzeni z uwzględnieniem najnowszych trendów w projektowaniu, modnych materiałów i produktów oraz gotowych rozwiązań znanych producentów.

SIBEX to przede wszystkim targi budowlane prezentujące pełną ofertę budowlano-mieszkaniową oraz wyposażenia wnętrz dla mieszkańców aglomeracji śląskiej. Uczestniczący w targach producenci i dystrybutorzy zgrupowani są w salonach tematycznych: stolarka otworowa, wyposażenie ogrodowe, wyposażenie wnętrz, schody i podłogi, kamień i ceramika, SILTERM, dachy, materiały budowlane i ich komponenty, ogrodzenia, Targi Mieszkaniowo-Developerskie, urządzenia dachowe i maszyny budowlane, instytuty i instytucje oraz wydawnictwa branżowe.

źródło i zdjęcie: exposilesia.pl/sibex/pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT