Klienci firmy Marley na targach Ecobuild

Londyńskie Targi Ecobuild poświęcone były materiałom oraz technologiom produkcji przyjaznym środowisku. Firma Marley zaprosiła swoich klientów na to wydarzenie. Celem dwudniowej wycieczki do Londynu było zapoznanie się z ofertą firmy Marley Alutec na ich stoisku oraz zwiedzanie Londynu.

Klienci firmy Marley na targach Ecobuild

Firma Alutec od 2000 roku jest częścią firmy Marley Plumbing and Drainage i koncernu Aliaxis do którego należy również Marley Polska Sp. z o.o. Specjalizuje się ona w produkcji aluminiowych rozwiązań do odwadniania dachów. Dzięki nowoczesnym, innowacyjnym rozwiązaniom Alutec cieszy się pozycją lidera na rynku aluminiowych systemów rynnowych w Anglii.

Obecnie w ofercie firmy znajduje się 20 różnych profili rynnowych z rozmaitymi systemami rur, bogaty wybór wpustów dachowych, podwórzowych, podłogowych i prysznicowych oraz akcesoria do tych produktów. Wycieczka do Londynu poprzedzona była spotkaniem z Klientami w hotelu Marriott Courtyard Airport w Warszawie. Po przylocie do Londynu goście firmy Marley zatrzymali się w hotelu Travelodge Docklands położonym w pobliżu targów.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Marley, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: marleypolska.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT