Marley organizuje konkurs z nagrodami

"Napisz dlaczego, to Ty powinieneś otrzymać nagrodę?" Organizatorem konkursu z takim cytatem jest firma Marley Polska. Nagrodami w zabawie są gadżety firmowe od producenta systemów rynnowych.

Marley organizuje konkurs z nagrodami

Firma Marley serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie w którym nagrodami są gadżety firmowe:

  • aktówka na dokumenty,
  • wizytownik,
  • drewniane metrówki,
  • zapalniczki,
  • pendrive,
  • oraz długopisy.

Konkurs rozpoczął się dnia 31 maja br., a kończy się ostatniego dnia czerwca br., zabawa nosi nazwę "Rozdajemy gadżety z Facebookiem".

Wybór osób nagrodzonych odbędzie się dnia 1 lipca br., a wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej 4 lipca br.

Zasady konkursu:

1. Uczestnicy zobowiązani są do dodania się do grona osób, które "lubią nas" czyli Marley Polska na Facebook′u.
2. Uczestnicy powinni wysłać do nas e-mail z tytułem w temacie: "Facebook" na adres konkurs@marley.com.pl w którym uzasadnią dlaczego powinny dostać nagrodę.

W konkursie wezmą udział osoby, które podadzą swoje imię i nazwisko oraz adres pod który mamy im wysłać ewentualną nagrodę.

3. Osoby będące już w gronie naszych Facebook′owych przyjaciół muszą wypełnić jedynie 2 punkt z wyżej wymienionych zasad.

Firma Marley jako organizator konkursu wyłoni zwycięzców poprzez wybór najciekawszych powodów i uzasadnień przesłanych przez uczestników konkursu. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu na stonie internetowej Marley Polska.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Marley, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: marley.com.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT