Podkarpackie Targi Budownictwa

Na Podkarpackich Targach Budownictwa swoje oferty zaprezentuje ponad 300 firm, m. in. producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, elementów wyposażenia wnętrz i ogrodów, w tym większość wiodących na Podkarpaciu przedsiębiorstw oraz wiele znanych w Polsce i zagranicą firm.

Podkarpackie Targi Budownictwa

Wielu wystawców zagwarantowało zwiedzającym oferty w najlepszych cenach, wystarczy tylko odwiedzić ich stoisko na targach i złożyć zamówienie podczas imprezy lub tuż po jej zakończeniu.

Podkarpackie Targi Budownictwa adresowane są do osób, które planują budowę, budują, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród. Impreza ta, będąca jednym z największych przedsięwzięć wystawienniczych w Polsce, stwarza możliwość zapoznania się z ofertą kilkuset firm w jednym terminie i miejscu, co wpływa na oszczędność czasu i środków finansowych.

Oprócz kompleksowej oferty dla klientów indywidualnych, obejmującej cały proces inwestycyjny od projektu poprzez budowę, wykończenie, aranżację wnętrza i ogrodu, na targach zapoznać się będzie można również z wieloma ofertami adresowanymi do osób profesjonalnie zajmujących się branżą budownictwa. Dlatego też serdecznie zapraszamy do zwiedzenia imprezy dystrybutorów materiałów budowlanych, firmy wykonawcze, architektów, deweloperów i innych.

Tradycyjnie podczas targów zorganizowany zostanie konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów i technologii oferowanych na targach. Patronat merytoryczny nad konkursem sprawuje Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele: PZITB, PZITS, SARP, MTR.

Organizowane przez MTR Podkarpackie Targi Budownictwa ułatwiają pozyskanie nowych klientów, nawiązanie współpracy z potencjalnymi kontrahentami oraz dają możliwość wypromowania nowego produktu i zaprezentowania go szerokiej rzeszy zwiedzających. Umożliwiają bezpośredni kontakt klienta z wyrobem poprzez oddziaływanie na wszystkie jego zmysły.

źródło i zdjęcie: targirzeszowskie.pl/

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT