Monier powraca na Targi Budma

Monier, po trzech latach przerwy, ponownie weźmie udział w jednej z najważniejszych imprez branży budowlanej - Targach Budma 2012, gdzie zaprezentuje m.in. nowe dachówki betonowe i ceramiczne, nowoczesne systemy solarne oraz innowacyjne izolacje nakrokwiowe DivoDamm.

Monier powraca na Targi Budma

Na Targach Budma 2012 Monier zaprezentuje w sumie prawie 30 nowych produktów, z którymi będzie można zapoznać się w dniach 24-27 stycznia br. na stoisku firmy numer 181 w pawilonie nr 5.

W tym samym czasie odwiedzający targi będą mogli również porozmawiać z przedstawicielami firmy o nadchodzących zmianach, w tym przede wszystkim o połączeniu marek Braas i RuppCeramika. Od stycznia br. wszystkie produkty firmy Monier dostępne są pod jedną wspólną marką Braas.

Warto podkreślić, że przy okazji tych zmian, odświeżeniu ulegnie również logotyp Braas. Będzie miał on jeden spójny element, którym sygnowane będą wszystkie marki i produkty oferowane przez Grupę Monier na całym świecie.

Oficjalna prezentacja nowego logotypu marki Braas odbędzie się na specjalnej konferencji, która zostanie zorganizowana 24 stycznia 2012 r. o godzinie 14:00, w pawilonie nr 10 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość poznania Alessandro Cappellini, który od stycznia br. jest nowym prezesem firmy Monier w Polsce, oraz wysłuchania przedstawicieli zarządu Monier Group, którzy zarysują wizję rozwoju spółki w Polsce i na świecie.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Monier Braas, która znajduje się tutaj.

źródło: Braas
zdjęcia: Braas, budma.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT