Dachówka Monier Tegalit zdobywcą Oscara designu

Red Dot Design Award to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w świecie designu. Właśnie to wyróżnienie, otrzymywane corocznie przez produkty uważane za wyraz wybitnych osiągnięć w dziedzinie projektowania i wyznaczaniu nowych trendów zdobyła dachówka Tegalit.

Dachówka Monier Tegalit zdobywcą Oscara designu

Tegalit wyróżnia nie tylko nowatorski kształt ale również technologia, w której wyprodukowano dachówkę. Technologia Cisar, dostępna jedynie w ofercie marki Braas to najnowocześniejsza metoda produkcji dachówek betonowych.

Jej innowacyjność tkwi w zastosowaniu trzech warstw zapewniających uzyskanie najważniejszych cech dachówki: wytrzymałości, gładkości powierzchni i estetyki. Te cechy zapewniły Tegalitowi wyróżnienie w konkursie Red Dot Design Award 2010.

Nowatorski kształt pierwszej całkowicie płaskiej designerskiej dachówki betonowej Tegalit czyni z niej jedno z ulubionych pokryć dachowych wśród architektów całej Europy. Tegalit doskonale komponuje się bowiem z nowoczesną architekturą, którą cechują proste kształty.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Monier, która znajduje się tutaj. Dokładna specyfikacja dachówki betonowej Tegalit jest do obejrzenia w tym miejscu.

źródło i zdjęcie: monier.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT