Monier BRAAS nagrodzony podczas XV Gali Dekarskiej

Podczas XV Gali Dekarskiej organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Firma Monier BRAAS była Złotym Partnerem tego ważnego, branżowego wydarzenia.
Do Kopalni Soli w Wieliczce zjechali dekarze z całej Polski oraz wszyscy, których łączy troska o edukację i najwyższe standardy w branży. Uroczystość odbyła się w znajdującej się 150 m pod ziemią Sali Warszawa.

Monier BRAAS nagrodzony podczas XV Gali Dekarskiej

XV Gala Dekarska, której Złotym Partnerem był Monier Braas, stanowiła doskonałą okazję do spotkania i wymiany doświadczeń, a także do zapoznania się z nowinkami technologicznymi pojawiającymi się na rynku. Organizatorem wydarzenia było Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, które w tym roku obchodzi swoje 15. urodziny.

Tradycyjnie podczas wydarzenia zostali nagrodzeni Dekarze, którzy swoją pracą i postawą wpłynęli na rozwój PSD. Monier Braas w swoich działaniach od lat wspiera merytorycznie branżę, prowadząc liczne szkolenia i Certyfikację Dekarzy. Specjalną nagrodę w imieniu firmy odebrał Kierownik Sprzedaży Monier BRAAS Paweł Dadas. Wyróżnienie przyznano za nieoceniony wkład i zaangażowanie w powstawanie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Jak podkreślają Organizatorzy, to dzięki takim postawom udało się zbudować Stowarzyszenie i realizować założone cele.

Jubileuszowe spotkanie odbyło się 26 lipca 2014 r.

źródło i zdjęcie: Monier Braas

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT