BRAAS szkoli handlowców

Na kolejne szkolenia dotyczące produktów marki BRAAS firma zaprosiła najlepszych sprzedawców z województw wielkopolskiego oraz lubuskiego. W berlińskiej fabryce Monier BRAAS zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się  z produkcją znanych na rynku oryginalnych akcesoriów Braas - Wakaflex 2, Figaroll Plus oraz Easy Flash.

BRAAS szkoli handlowców

Głównym punktem szkolenia BRAAS, oprócz poznania procesu produkcji taśm kalenicowych oraz taśm do obróbki komina, były zajęcia praktyczne z montażu taśm. Handlowcy mieli okazję sprawdzić się w roli dekarza i pod okiem eksperta samemu zamontować taśmę wokół komina na dachu szkoleniowym. Wakaflex 2 to niezwykle elastyczna i rozciągliwa taśma do obróbki komina marki BRAAS. Dzięki tym właściwościom dekarz może sprawnie, szybko i skutecznie wykonać zlecone prace. Trwałość i odporność na rozerwania zapewnia zatopiona w poliizobutylenie siatka aluminiowa, a za szczelność połączenia odpowiadają pasy kleju butylowego. Taśma Wakaflex 2 jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych. Doskonale komponuje się z dachówkami płaskimi oraz profilowanymi i jest objęta 20-letnią gwarancją. O jej właściwościach i łatwym montażu przekonali się uczestnicy szkolenia.

BRAAS od lat dba o edukację branży budowlanej. Oprócz szkoleń dla handlowców, organizujemy szkolenia dla architektów i oczywiście dla dekarzy. Dbamy nie tylko o najwyższą jakość produktów, ale także przykładamy bardzo dużą wagę do ich prawidłowego montażu. Daje nam to pewność, że nasi klienci będą mieli pewny dach nad głową przez lata, mówi Marek Podeszwa, Koordynator Działu Technicznego BRAAS.

Berlin to również miasto o dużym potencjale turystycznym, dlatego oprócz fabryki BRAAS uczestnicy szkolenia zobaczyli m. in. Muzeum Techniki, mur Berliński, zegar wodny i Bramę Brandenburską. Oprócz berlińskich atrakcji, organizatorzy zaprosili najlepszych sprzedawców również na wycieczkę do pobliskiego Poczdamu.

Szkolenie odbyło się w dniach 25-26 sierpnia. Wzięło w nim udział 28 handlowców z województwa lubuskiego oraz wielkopolskiego.

źródło i zdjęcie: BRAAS

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT