Zakończenie letniej akcji promocyjnej firmy Braas

Zakończyła się trasa koncertowa zespołu BRAAS Band oraz grillowa promocja konsumencka, dzięki którym starano się upowszechnić pokrywanie dachów dachówką ceramiczną.

Zakończenie letniej akcji promocyjnej firmy Braas

W trakcie trasy koncertowej BRAAS Band odwiedził 10 miejscowości w całej Polsce. Dzięki temu, na żywo, przy znanym z reklamy telewizyjnej hicie BRAAS - Robimy dachówkę! mogło się bawić łącznie kilkanaście tysięcy osób. Ponad godzinne show odbywało się głównie na terenach hurtowni i składów budowlanych, ale jeden z największych koncertów miał miejsce na wrocławskiej starówce i przyciągnął w piątkowy wieczór kilka tysięcy widzów.

Co więcej w trakcie eventów promujących ideę dachówki, hostessy rozdawały płyty z rockowymi hitami. Podarowano, aż 7 tysięcy krążków, na których znajdują się prywatkowo - dachówkowe aranżacje rockowych przebojów. Zakończona trasa koncertowa trwała 1,5 miesiąca - rozpoczęła się na początku sierpnia w Olsztynie, a skończyła pod koniec września w Zielonej Górze. Zespół przejechał prawie 6200 km.

Wraz z początkiem października zakończyła się także ciesząca się zainteresowaniem klientów indywidualnych specjalna promocja. Każdy kto zakupił odpowiednią ilość dachówek Braas wraz z akcesoriami otrzymywał specjalny dachówkowy zestaw grillowy.

Celem koncertowej trasy BRAAS Bandu i towarzyszących jej spotkań oraz trwającej miesiąc promocji konsumenckiej było promowanie idei dachówki, czyli wspólnego świętowania zakończenia krycia dachu, wraz z rodziną, przyjaciółmi i dekarzami. Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Monier.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa Monier

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT