Już półmetek akcji Braas - "Dachy pełne energii"

Na półmetku akcji Braas "Dachy pełne energii" do walki stanął Grudziądz. Mimo jesiennej pogody jego mieszkańcy tłumnie pojawili się, aby walczyć o punkty potrzebne do zdobycia nagrody jaką jest remont dachu budynku użyteczności publicznej.

Już półmetek akcji Braas - "Dachy pełne energii"

Mieszkańcy Grudziądza bardzo chętnie wzięli udział w akcji społecznej "Dachy pełne energii", zainicjowanej przez markę Braas. Podczas zabawy w Grudziądzu zebrano w sumie 775 punktów energii, pomimo niesprzyjającej pogody każdy chciał wspomóc miasto w walce o remont dachu sali gimnastycznej w Zespole Szkół Mechanicznych. Właśnie ten budynek został wytypowany do modernizacji w przypadku zwycięstwa cyklu "Dachy pełne energii".

Tydzień wcześniej - 16 lipca br. - miała miejsce rywalizacja w Krynicy Morskiej. W trakcie czwartej imprezy z cyklu "Dachy pełne energii", został uzyskany wynik 1118 punktów energii i jak dotąd jest to rekord. Tym samym Krynica Morska pokonała Ustronie, które jeszcze w czerwcu - podczas pierwszego spotkania - zdobyło 1090 punktów i było do tej pory liderem.

Jeżeli uda jej się wygrać w cyklu akcji Braas "Dachy pełne energii", to remontowi poddany zostanie budynek sali gimnastycznej Zespołu Szkół.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Monier.

źródło i zdjęcie: Monier

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT