Druga edycja podręcznika "Rozwiązania techniczne. Dachy spadziste - Braas"

Prawidłowe wykonanie dachu rozpoczyna się już na etapie projektu. Katalog Rozwiązania Techniczne Braas dedykowany jest dla projektantów i architektów, jako pomoc i wsparcie przy projektowaniu detali technicznych nowych budynków z dachami spadzistymi. Zawiera specyfikacje oraz rysunki techniczne, co ułatwia realizację.

Druga edycja podręcznika "Rozwiązania techniczne. Dachy spadziste - Braas"

Marka Braas przywiązuje ogromną wagę do profesjonalnego doradztwa technicznego. Dowodem na to jest wydanie drugiej już edycji podręcznika "Rozwiązania techniczne. Dachy spadziste - Braas", w którym można znaleźć cenne i praktyczne informacje na temat projektowania pokryć dachowych.

Druga już edycja katalogu została wzbogacona o nowe rozdziały, opisujące termoizolacje nakrokwiowe oraz wysokowydajne systemy solarne - rozwiązania, które w ostatnich czasach zyskują dużą popularność.

Katalog techniczny "Rozwiązania techniczne. Dachy spadziste - Braas"Projektanci i architekci otrzymują również płytę z plikami CAD, zawierającą szczegółowe rysunki wszystkich produktów, które znajdują się w katalogu.

Marka Braas od początku swojego istnienia przywiązuje dużą wagę do wsparcia i doradztwa technicznego, zarówno dla swoich klientów, dekarzy, jak i handlowców. Nowy katalog techniczny dla projektantów i architektów "Rozwiązania techniczne. Dachy spadziste - Braas" stanowi kontynuację edukacyjnego charakteru działań firmy.

źródło i zdjęcie: Braas

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT