Dobry dekarz, to wykształcony dekarz

Sezon pracy dla dekarzy zbliża się wielkimi krokami. Zanim zajmą się oni układaniem dachówek i solarów na dachu, już teraz mogą pomyśleć o podwyższeniu swoich kwalifikacji z marką Braas, która kontynuuje organizację profesjonalnych szkoleń. Większa wiedza to większa konkurencyjność na rynku pracy. Ta inwestycja po prostu się opłaca!

Dobry dekarz, to wykształcony dekarz

Nie ma wątpliwości, że najpopularniejszym sportowcem ostatnich 10 lat był Adam Małysz. Mało kto jednak wie, kim z wykształcenia jest najbardziej znany w Polsce kierowca rajdowy skoczek. Zanim nasz kraj ogarnęła małyszomania, polski Orzeł uczył się… układania dachówek! Czy w pracy na dachu był tak dobry jak w sporcie? Tego nie wiemy, ale jeśli któryś dekarz chciałby być mistrzem w swoim fachu, marka Braas regularnie organizuje profesjonalne szkolenia.

Ponieważ nowoczesne systemy dachowe to nie tylko dachówki, ale cały zestaw idealnie uzupełniających się elementów, marka Braas proponuje różne tematy szkoleń - od układania karpiówek na wolich okach po montaż systemów solarnych.

Wszystkie tematy szkoleń, wraz ze szczegółowymi opisami i terminami, dostępne są na stronie internetowej:

https://www.monier.pl/szkolenia-braas/szkolenia-braas/szkolenia-dla-dekarzy.html

Szkolenia dla dekarzy odbywają się pod okiem specjalistów Braas w czterech miastach: Gdańsku, Radomiu, Opolu i Zakopanem. Dla dekarzy uczestniczących w programie Superdekarz przewidziana jest zniżka.

źródło i zdjęcie: Braas

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT