Marka Braas wyróżniona za wspieranie szkolnictwa w branży dekarskiej

W 2013 r. marka Braas będzie obchodziła dwudziestolecie istnienia na polskim rynku. Od samego początku marka kładzie nacisk na szkolenia różnych uczestników branży, organizując szkolenia dla dekarzy, handlowców, architektów, kierowników budów oraz uczniów szkół budowlanych. Magazyn DACHY docenił markę za zaangażowanie, dbałość o jakość szkoleń oraz promowanie poprawnych rozwiązań na dachu zarówno wśród wykonawców jak i młodzieży szkół budowlanych.

Marka Braas wyróżniona za wspieranie szkolnictwa w branży dekarskiej

Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że nasze zaangażowanie w edukację zostało docenione. Szkolenia z zakresu krycia dachów prowadzimy już od dwudziestu lat. Jest to dla nas doskonała możliwość wymiany doświadczeń, dzięki którym udoskonalamy nasze produkty i serwis, mówi Grzegorz Barycki, Dyrektor marketingu firmy Monier Braas.

Różnorodność form dachów sprawia, że ich układanie to prawdziwa sztuka, w której trzeba ciągle się rozwijać i doskonalić. Zdając sobie sprawę, jak istotnym ogniwem w łańcuchu kształtowania architektury krajobrazu polskich miast i wsi są dekarze, Braas cyklicznie organizuje zajęcia dla wykonawców oraz studentów szkół budowlanych. Szkolenia, prowadzone przez doświadczonych doradców technicznych Braas, to nie tylko  merytoryczna wiedza, ale również możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce.

Nagrody Top Dachy 2012 mają na celu promocję wysokiej jakości produktów dachowych na polskim rynku. Wyróżnienia otrzymują firmy, które stosują innowacyjne technologie i materiały oraz propagują energooszczędne i ekologiczne rozwiązania, a także mają wybitne osiągnięcia w branży dekarskiej.

źródło i zdjęcie: Monier Braas

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT