Ponad 350 przeszkolonych dekarzy przez BRAAS w 2013 roku

Ponad 350 uczestników wzięło udział w organizowanych przez markę BRAAS szkoleniach dekarskich w 2013 roku. Zajęcia, prowadzone pod okiem najlepszych specjalistów, kierowane są do dekarzy oraz przedstawicieli firm handlowych.

Ponad 350 przeszkolonych dekarzy przez BRAAS w 2013 roku

Misją marki BRAAS jest nie tylko zapewnianie najwyższej jakości swoich produktów, ale również dbanie o to, by prace na dachu mogli wykonywać przeszkoleni specjaliści. Różnorodność form dachów sprawia, że ich układanie to prawdziwa sztuka, w której trzeba ciągle się rozwijać i doskonalić. W ostatnim roku w szkoleniach organizowanych przez markę BRAAS, wzięło udział ponad 350 dekarzy!

Obecnie Monier Braas ma w Polsce cztery ośrodki szkoleniowe położone w Gdańsku, Radomiu, Zakopanem i Opolu. To właśnie tam przeprowadzane są dwudniowe szkolenia teoretyczne i praktyczne dla różnych grup zawodowych, związanych z branżą dachową. Dekarze szkoleni są według siedmiu programów specjalistycznych.

  • Projektowanie i budowanie przegrody dachowej z zastosowaniem rozwiązań systemowych Braas
  • Komin, kosz i okap. Zasady prawidłowego wykonywania trudnych detali dachów
  • Karpiówka Opal. Ocieplenia DivoDamm. Specyfika układania dachówek płaskich
  • Karpiówka Opal. Ocieplenia DivoDamm. Specyfika układania dachówek płaskich oraz karpiówka Opal wieżowa na wieżach, stożkach i krzywiznach
  • Karpiówka Opal na wolim oku
  • System solarny Braas - dobór i montaż części dachowej instalacji
  • System solarny Braas - dobór i montaż uzupełniających elementów systemu - podstawy hydrauliki

Rozwinięciem idei szkoleń BRAAS jest program Certyfikacji Dekarzy. Akcja ma na celu zmotywowanie fachowców do stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwijania umiejętności, a w konsekwencji - wyodrębnienie spośród wykonawców godnych polecenia dekarzy.

Liczymy na to, że Certyfikacja Dekarzy pomoże wyodrębnić z rynku godnych zaufania fachowców. Chcemy aby certyfikat BRAAS stał się wizytówką wysokiej jakości oferowanych usług oraz gwarancją dobrze wykonanego dachu, mówi Marek Podeszwa doradca techniczny BRAAS.

Dekarze, którzy otrzymają certyfikat, mogą dodatkowo liczyć na szczególne wsparcie marki BRAAS m.in. na bezpłatny serwis i doradztwo techniczne w skomplikowanych problemach technicznych. Dzięki temu każdy inwestor zyskuje pewność, że powierza dach sprawdzonemu specjaliście.

źródło i zdjęcie: BRAAS

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT