Blisko 160 certyfikowanych dekarzy w programie SuperDekarz

Dekarze chcą się szkolić i podnosić swoje kwalifikacje. Szczególnie rzemieślnicy należący do programu SuperDekarz. Świadczy o tym liczba przyznanych Certyfikatów Braas. Zdobyło go prawie 160 osób. To duży sukces nie tylko dla marki Braas, ale także branży dekarskiej oraz inwestorów.

Blisko 160 certyfikowanych dekarzy w programie SuperDekarz

Każdy inwestor chce pracować z zawodowcem. Dekarzem posiadającym odpowiednie umiejętności i wiedzę popartą na wieloletnim doświadczeniu. Dlatego marka Braas w ubiegłym roku wprowadziła Program Certyfikacji Dekarzy. Taki certyfikat otrzymują wyłącznie specjaliści, którym można powierzyć budowę i remont każdego dachu.

Certyfikat Brass wyznacznikiem profesjonalizmu

Przed zdobyciem Certyfikatu, każdy dekarz należący do programu SuperDekarz musi przejść solidną weryfikację zawodową, a przede wszystkim profesjonalne szkolenia potwierdzające ich fachową wiedzę i doświadczenie.

Trzeba ukończyć minimum dwa szkolenia specjalistyczne organizowane przez firmę Monier Braas. Obowiązkowym jest zaliczenie szkolenia "Komin, kosz i okap. Zasady prawidłowego wykonania trudnych detali dachu". Drugie szkolenie jest wybierane przez dekarza spośród bogatej oferty, której znajdują się m.in. szkolenia: "Projektowanie i budowanie przegrody dachowej z zastosowaniem rozwiązań systemowych Braas", "System solarny Braas - dobór i montaż części dachowej instalacji" czy szkolenia specjalistyczne - jak wole oko, czy "Specyfika układania dachówek płaskich oraz karpiówki Opal na wieżach, stożkach i krzywiznach", mówi Marek Podeszwa, koordynator działu technicznego Monier Braas. Dodatkowo po odbyciu tych szkoleń, umiejętności dekarza zostają zweryfikowane przez doradcę technicznego firmy Monier Braas podczas wizyty na budowie, dodaje.

Certyfikat oraz Karta Certyfikowanego Dekarza poświadczającą ważność Certyfikatu wydawane są na dwa lata (z możliwością przedłużenia o kolejne trzy).

Dekarze chcą się szkolić

Obecnie Certyfikat Braas otrzymało już 110 SuperDekarzy, a kolejnych 50 SuperDekarzy odbierze w najbliższym czasie. A zainteresowanie nim jest ogromne, bo to mocny atut w rozmowach z potencjalnymi inwestorami.

Dzięki Programowi Certyfikacji zyskują wszyscy: dekarze, którzy podnoszą i potwierdzają kwalifikacje, producent, który zyskuje pewność, że jego produkty będą dobrze wykorzystane, oraz przede wszystkim inwestor, który otrzymuje gwarancję, że jego dach jest w dobrych rękach, mówi SuperDekarz z Certyfikatem Braas Cezary Gozdera ze szczecińskiej firmy Dachczar.

Dlatego wybierając dachówkę na nowy domu lub remontując dach warto korzystać z usług najbardziej doświadczonych fachowców. Szczególnie tych, którzy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje. A można ich znaleźć na  http://www.superdekarz.pl/wyszukiwarka-dekarzy/.

źródło i zdjęcie: BRAAS

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT