Startują szkolenia BRAAS dla dekarzy

Rozpoczyna się kolejna edycja szkoleń dla dekarzy organizowanych przez markę Braas. Obecnie dekarze mają do dyspozycji sześć szkoleń, w tym jedno podstawowe i pięć specjalistycznych. Pierwsze szkolenia odbędą się już w dniach 24-25.01.2019 r. w Gdańsku.

Startują szkolenia BRAAS dla dekarzy

Szkolenie podstawowe Projektowanie i budowanie przegrody dachowej z zastosowaniem rozwiązań systemowych Braas pozwala na nabycie lub usystematyzowanie wiedzy na temat projektowania przegrody dachowej oraz budowy dachu.

Podczas szkolenia szczegółowo omawiane są zasady doboru i konstruowania kolejnych warstw w przegrodzie dachowej i jej wykonywania, a także prawidłowego stosowania rozwiązań systemowych Braas.

Tematyka specjalistycznych szkoleń

  • Komin, kosz i okap. Zasady prawidłowego wykonywania trudnych detali dachów.
  • Karpiówka Opal, karpiówka Opal wieżowa na wieżach, stożkach i krzywiznach. Ocieplenia DivoDamm oraz specyfika układania dachówek płaskich.
  • Karpiówka Opal na wolim oku.
  • Blachodachówki Quadro i Decra. Zasady układania.
  • Blachodachówki Decra i Quadro. Zasady układania.

Szkolenia w zależności od tematyki trwają dwa lub trzy dni i składają się z części teoretycznej oraz praktycznej.

Kierowane są do dekarzy chcących poszerzyć wiedzę i umiejętności na temat rozwiązań technicznych stosowanych w trudnych detalach dachów.

- Zajęcia prowadzone są w małych grupach, aby każdy dekarz mógł aktywnie uczestniczyć w spotkaniach. Dzięki temu jest przestrzeń na wymianę doświadczeń i zadawanie pytań. Z naszego doświadczenia wynika, że często właśnie takie rozmowy odnoszące się do konkretnych realizacji pozwalają najlepiej utrwalić przekazywane informacje - mówi Łukasz Nowakowski, doradca techniczny marki Braas.

Marka Braas od wielu lat realizuje program certyfikacji dekarzy. Udział w co najmniej dwóch szkoleniach jest jednym z warunków do uzyskania certyfikatu. Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są na stronie: www.monier.pl.

Pierwsze tegoroczne szkolenie odbędzie się w dniach od 24 do 25 stycznia 2019 r. w Gdańsku. Pełny harmonogram oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie: www.monier.pl/szkolenia-braas/. Szkolenia realizowane są w Gdańsku, Radomiu i w Zakopanem. Zapraszamy do zapisów.

Źródło i zdjęcie: BRAAS

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT