Dachówki płaskie – modne pokrycia nowoczesnych dachów

Od kilku sezonów na dachach króluje minimalizm zarówno w formach, jak i barwach. Numerem jeden są dachówki płaskie w różnych odcieniach szarości. Trudno się dziwić. Tworzą one uniwersalne i estetyczne pokrycie domu, które pięknie komponuje się z bryłą i elewacją każdego budynku.

Dachówki płaskie – modne pokrycia nowoczesnych dachów

Pokryć dachowych o płaskim profilu jest na rynku bardzo dużo. W tym artykule skupimy się na wybranych dachówkach marki BMI BRAAS, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Oferta BMI BRAAS doskonale wpisuje się w trendy nowoczesnego budownictwa, które opierają się na prostych formach i czystych liniach. Wskazane produkty doskonale prezentują się na połaci dachowej, dodając budynkowi niebywałego uroku.

Dachówki ceramiczne Turmalin

Dachówki Turmalin, tak jak wszystkie dachówki ceramiczne marki BMI BRAAS, produkowane są z najwyższej jakości surowców w sprawdzonej technologii. Powstają z gliny, której wysoka jakość porównywalna jest z zaletami glinek leczniczych.

Uwagę klientów przyciągają swoim kształtem, który podkreśla charakter nowoczesnych budynków. Doskonale sprawdzają się w przypadku domów utrzymanych w minimalistycznym stylu oraz formie, nadając im poczucie dobrego smaku i wyważenia.

Są niezwykle wytrzymałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia, a ich dodatkowym atutem jest szeroki wachlarz barw. Klienci mają do wyboru aż 7 wariantów kolorystycznych, przez co można je dopasować do niemal każdego budynku.

Dachówki betonowe Teviva i Tegalit

Dachówki betonowe są zdecydowanie najbardziej uniwersalne, bowiem pasują zarówno do nowoczesnych budynków, jak i tych wiekowych. Co więcej, są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na pękanie i działanie czynników zewnętrznych.

Dają gwarancję bezpieczeństwa dla domowników, co potwierdza 30-letnie poręczenie producenta. Największą popularnością cieszą się dwa modele dachówek betonowych: Teviva oraz Tegalit.

Oba rodzaje wykonane są w nowoczesnych technologiach, z wysoko gatunkowych surowców. Dachówki Teviva, podobnie jak Tegalit dostępne są w 4 wariantach kolorystycznych.

Blachodachówki panelowe AeroDek Quadro

AeroDek Quadro to pierwsza na rynku blachodachówka o płaskim profilu, która imitując dachówki, świetnie komponuje się ze współczesną architekturą. Lekka, estetycznie wykonana, do tego z doskonałymi parametrami technicznymi i użytkowymi.

Blachodachówka AeroDek Quadro to ciekawa alternatywa dla klasycznych dachówek ceramicznych lub betonowych z uwagi na swoją cenę oraz wagę. Wszystkie wymienione wyżej pokrycia dachowe marki Brass to sprawdzone rozwiązania, docenione przez wielu użytkowników.

Wśród największych zalet dachówek płaskich wskazali:

  • wysoką jakość materiałów i wytrzymałość na uszkodzenia,
  • nowoczesny design,
  • różnorodność barw,
  • łatwy montaż.

Dodatkowym atutem są dostępne w ofercie BMI BRAAS nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne - panele PV Premium, które nie tylko umożliwiają produkcję energii elektrycznej, ale również są idealnie dopasowane do dachówek betonowych Teviva, Tegalit oraz ceramicznych Turmalin, tworząc dach o niepowtarzalnym wyglądzie.

Źródło i zdjęcia: BMI Braas

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT