Nowość – w pełni płaska blachodachówka modułowa Garda

Minimalistyczna, subtelna, gładka, najbardziej płaska spośród dwumodułowych blachodachówek panelowych z wysokim 35 milimetrowym przetłoczeniem poprzecznym nadającym pokryciu wyjątkowego charakteru... Blachodachówka modułowa Garda! To idealne rozwiązanie na dach dla inwestorów ceniących ponadczasową stylistykę i elegancję, które tkwią w prostocie form i kształtów.

Nowość – w pełni płaska blachodachówka modułowa Garda

W pełni płaski profil blachodachówki przywodzi na myśl spokojną taflę włoskiego jeziora Garda, stąd nazwa nowego modelu. To pokrycie jest nie tylko w pełni płaskie, ale także daje pełnię możliwości wykorzystania.

Dzięki minimalistycznej formie sprawdzi się na każdym domu i w każdym otoczeniu, a dzięki zastosowanym opatentowanym rozwiązaniom - także w każdych warunkach atmosferycznych.

Blachodachówka Garda łączy wytrzymałość i wysoką jakość wynikającą z zastosowanej do jej produkcji stali pochodzącej z renomowanych europejskich hut.

Powłoki zastosowane w blachodachówce są gwarancją wysokiej trwałości i odporności na niekorzystne warunki środowiskowe i zarysowania mogące powstać zarówno w trakcie montażu jak i użytkowania.

Wiele dostępnych wersji kolorystycznych do wyboru pozwala na dopasowanie blachodachówki do zróżnicowanych potrzeb i gustu inwestorów.

Fabryczne otwory i miseczki montażowe

Oprócz wyjątkowej estetyki, Garda wyróżnia się dobrze przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi. Na uwagę zasługują z pewnością miseczki montażowe, które w tym produkcie występują w dwóch wersjach zależnych od ich funkcji.

Do montażu arkusza do łaty służą pogłębione miseczki montażowe, które dzięki zmodyfikowanemu, nieregularnemu kształtowi eliminują powstawanie naprężeń, a w efekcie - niepożądanych odkształceń.

Otwory i miseczki montażowe są wyprofilowane tak, aby arkusze całą płaszczyzną dolegały do łat (opierały się na łacie), co pozwala uzyskać efekt niezwykle gładkiej, płaskiej powierzchni. Te zaprojektowane w płaszczyźnie modułu niwelują różnicę kąta między łatą a płaszczyzną panelu.

Estetyczne łączenie arkuszy jest możliwe dzięki klasycznym, fabrycznie przygotowanym otworom i miseczkom montażowym, które znane są z poprzednich modeli blachodachówek Budmatu.

Skuteczne odprowadzanie wody deszczowej

Blachodachówka Garda jest odporna na trudne warunki atmosferyczne, także na intensywny deszcz. Głębokie mikroprofilowanie kapilarne na łączeniach sprawia, że woda opadowa jest efektywnie odprowadzana i nie tworzy zastoin.

Jak to działa? Przetłoczenie kapilarne zrywa napięcie powierzchniowe, odprowadzając nadmiar nagromadzonych kropli.

W połączeniu z innymi kompatybilnymi produktami marki Budmat, np. z kwadratową rynną stalową Flamingo iQ, blachodachówka Garda daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości, nawet podczas ulewnego deszczu.

Sprawny i wydajny montaż

Poręczny rozmiar arkuszy w połączeniu z fabrycznie przygotowanymi otworami i miseczkami montażowymi sprawia, że instalację Gardy może z powodzeniem wykonać nawet jedna osoba.

Duża powierzchnia krycia (0,833 m2) oznacza większą wydajność i oszczędność czasu podczas prac dekarskich. Cofnięte krawędzie arkuszy w miejscu przetłoczeń poprzecznych zarówno poprawiają estetykę ich połączeń, jak i chronią przed osadzaniem się w nich zanieczyszczeń i zabrudzeń.

Do blachodachówki Garda powstała dedykowana listwa startowa, umożliwiająca mocowanie do niej pierwszego rzędu arkuszy od ich czoła i zapewniająca prawidłową wentylację połaci dachowej.

Dostępna u tego samego producenta szeroka gama spójnych pod względem technicznym i stylistycznym akcesoriów dachowych pozwala uzyskać wyjątkowo estetyczny efekt.


Źródło i zdjęcia: Budmat

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT