PRODUCENCI
BUDMAT
ul.Otolińska 25, 09-407  Płock
tel. 502 197 197

Budmat do lider rynku przetwórstwa stali w Polsce, a od niedawna także przetwórstwa i produkcji granulatów i mieszanek PVC. Od początku działalności, której początki sięgają 1991 roku, naszym celem jest dostarczanie klientom autorskich, oryginalnych rozwiązań, które wyróżniają się na rynku zaawansowaniem technologicznym, najwyższą jakością oraz niepowtarzalną estetyką.

Od lat najmocniejszymi punktami oferty Budmat są Dachy Modułowe i Systemy Rynnowe.

Nowoczesne zakłady produkcyjne i hale magazynowe Budmat, zlokalizowane na terenie całej Polski, spełniają najwyższe europejskie i światowe standardy jakości. Ich moce przetwórcze skupione są na kilku wiodących gałęziach działalności, tj. produkcji dachów modułowych i akcesoriów, systemów rynnowych stalowych i PVC, profili stalowych do suchej zabudowy, a także systemów ogrodzeniowych.

Od lat najmocniejszymi punktami oferty Budmat są Dachy Modułowe i Systemy Rynnowe. Takie produkty jak blachodachówki modułowe Venecja i Murano, a także systemy rynnowe Flamingo i ProAqua stały się wręcz kultowymi elementami rynku pokryć dachowych, wyznaczającymi trendy i kierunek właściwego rozwoju dla innych, konkurencyjnych producentów. Firma konsekwentnie realizuje swoją strategię i każdego roku zaskakuje rynek nowymi, unikatowymi rozwiązaniami.

Mocnym punktem oferty stał się zaprezentowany i nagrodzony Złotym Medalem MTP na Targach BUDMA 2020, System Modułowych Obróbek Dachowych – MOD. Nadał on temu, często niedocenianemu, elementowi opierzenia dachu, nowe znaczenie. Dzięki Systemowi MOD praca dekarza przy obróbkach dachowych stała się szybka, łatwa, przyjemna i dokładna jak nigdy dotąd, a efekt końcowy zaskakuje inwestora pod względem niebanalnego, niespotykanego nigdzie indziej wyglądu i precyzji wykonania.

Rok 2021 to kontynuacja dążenia Budmat do nadania dachom stalowym nowego wymiaru estetyki. Rezultatem tych działań jest premiera nowych paneli dachowych IRON Click. Panele Dachowe to grupa produktów coraz częściej pożądana przez inwestorów, wpisująca się w trend prostych geometrycznych form, które zachwycają swoją elegancją i możliwościami aranżacji przestrzeni.

IRON Click to produkt premium, łączący w sobie 30 lat doświadczenia w produkcji stalowych pokryć dachowych. Zastosowano w nim wiele opatentowanych, autorskich rozwiązań, które znacząco wpływają na łatwość montażu, a przede wszystkim na estetykę gotowego pokrycia. W dążeniu do doskonałości i chęci dostarczenia Klientom możliwie najbardziej pełnej, kompletnej oferty, firma zdecydowała przenieść swoje doświadczenia z produkcji pokryć dachowych i akcesoriów, na produkcję systemów ogrodzeń.

Stalowe Systemy Ogrodzeń Budmat to nie tylko nowy wymiar jakości i estetyki, to także autorskie, rewolucyjne podejście do dystrybucji, magazynowania i sprzedaży tego typu produktów. Nazwano je Paczka z Twoim Ogrodzeniem. W Paczce znajdują się wszystkie potrzebne elementy do zbudowania od podstaw gotowego przęsła. Od teraz wybór właściwego ogrodzenia, jego transport na budowę, składowanie i montaż jest prostszy niż kiedykolwiek.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT