Firma Budmat nagrodzona Złotym Medalem Budma 2019

System modułowych obróbek blacharskich firmy Budmat został nagrodzony Złotym Medalem Targów Budma 2019. To najbardziej rozpoznawalna nagroda w branży budowlanej.

Firma Budmat nagrodzona Złotym Medalem Budma 2019

Jest przyznawana innowacyjnym produktom, które poza nowoczesnością muszą się także wyróżniać jakością i estetyką wykonania. Każdego roku do wyścigu o to zaszczytne wyróżnienie staje kilkaset produktów.

Każdy z nich jest poddawany wnikliwej ocenie ekspertów, którym przewodniczy dr hab. inż. Józef Jasiczak, dyrektor Instytutu Konstrukcji Budowlanych, Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej.

- W imieniu Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz całego Zespołu BUDMY, serdecznie gratuluję firmie Budmat Bogdan Więcek zdobycia prestiżowego wyróżnienia za innowacyjność: Złotego Medalu MTP! Bardzo proszę o przekazanie gratulacji Państwa Zarządowi oraz całej Załodze Firmy - czytamy w liście od Dariusza Muślewskiego, dyrektora Targów BUDMA 2019.

System modułowych obróbek blacharskich Budmat

W czasach, kiedy inwestorzy stawiają na rozwiązania łatwe, szybkie, a zarazem wyjątkowo estetyczne Budmat oferuje gotowe i idealnie dopasowane do pokrycia dachowego akcesoria wykończeniowe (obróbki blacharskie). Inwestor otrzymuje wszystko, czego dekarz potrzebuje, aby wykonać piękny, trwały i bezpieczny dach.

System modułowych obróbek blacharskich Budmat.

Kapituła przyznająca medal z uznaniem potwierdza, że wiatrownica modułowa firmy Budmat to produkt "szyty na miarę", który znakomicie zamyka połać dachową. W przypadku gąsiorów zwraca uwagę na ich kształt, idealnie odwzorowujący fale blachodachówki modułowej. To w połączeniu z głębokimi przetłoczeniami na gąsiorach, daje niespotykany dotychczas efekt wizualny wyrobów stalowych.

Już w połowie lutego 2019 roku odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budowlanych BUDMA. Nie zabraknie tam stoiska firmy Budmat. Zaprezentowana zostanie "Rewolucja na dachu", "złote" obróbki blacharskie oraz dachy.

Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się 12 lutego 2019 roku.

Źródło i zdjęcia: Budmat

FILMY OSTATNIO DODANE