Budmat w gronie Poland’s Best Employers 2023 miesięcznika Forbes

Poland’s Best Employers 2023 to lista polskich firm, które wyróżniają się wybitnymi osiągnięciami w zakresie HR. Miesięcznik Forbes wraz z firmą badawczą Statista przeprowadzili badania, w wyniku których firma Budmat znalazła się wśród najlepszych pracodawców.

Budmat w gronie Poland’s Best Employers 2023 miesięcznika Forbes

Jak wskazują respondenci, których opinie posłużyły do przygotowania rankingu - dobry pracodawca to taki, który przede wszystkim zapewnia poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa w trudnych obecnie warunkach ekonomicznych. Takim pracodawcą jest i chce być Budmat.
 
Firma Budmat jest dumna z obecności w tak prestiżowym towarzystwie. To jedno z ważniejszych wyróżnień i potwierdzenie tego co deklaruje od lat, że pracownicy są najważniejsi i to oni stanowią o sile i wartości firmy, a ich satysfakcja ma kluczowe znaczenie.

Pod koniec ubiegłego roku Forbes wraz z firmą badawczą Statista przeprowadzili badania pracodawców w Polsce. Dokonano obszernej analizy prawie 1900 firm zatrudniających ponad 250 pracowników.

Dzięki anonimowej ankiecie uzyskano ponad 190 tysięcy indywidualnych ocen poszczególnych osób na temat ich pracodawców. To między innymi, dzięki oparciu rankingu na tak szerokiej reprezentacji ankietowanych pracowników, zyskuje on swój prestiż.


źródło: Budmat

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT